PRAVOSMUKALKA FUEGO 2000 W

ЦЕНА: 2500 мкд

PRAVOSMUKALKA FUEGO 2000 W


NOVA, NEUPOTREBENA , MODEL SUVO I MOKROГрад:
skopje
Телефон:
070379908
Објавен на:
07.08.2012

ЦЕНА: 2500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
gana georgievska
Град:
skopje
Телефон:
070379908
Објавен на:
07.08.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se izdava dukan vo Debar Maalo od 108m2

Se izdava dukan vo Debar Maalo na ul. Andon Dukob br.10 so povrsina od 108m2 (61+47),pogoden za sekakvi nameni prodavnici,saloni,prestavnistva,ordinacii,kancelarii i dr.Cenata e 500 evra.Informacii...

Цена:500 EUR


Објавен на: 06.09.2014
Se izdava namesten stan 100m2-Kapistec

Sifra: A6168
Se izdava stan vo Kapistec, 100m2, na 10 kat . Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija,2 spalni sobi, 1 banja, 1 toalet, terasa. Stanot e komplet opremen so nov mebel i ...

Цена:400 EUR


Објавен на: 02.09.2014
SE PRODAVA ODLICEN NOV 2 SOBEN STAN 42M2 VO MICURIN,POVOLNO

SE PRODAVA ODLICEN NOV STAN VO MICURIN,38+4,2 SOBEN,NA 3-TI KAT,SO LIFT I PARNO,PARKING ,SO KUJNA I PLAKARI. CIST IMOTEN LIST.ODLICNA MIRNA LOKACIJA,10 MIN. OD CENTAR I 15 OD BISER.
CENA:43.500,SO...

Цена:42.500 EUR


Објавен на: 15.09.2014
DOMIK PRODAVA NOV STAN VO CRNICE 42 m2

Agencija Domik prodava 2-soben nov namesten stan vo Crnice 42 m2 Cena 46000 Evra - sifra 12427
Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana

tel za kontakt

Цена:46.000 EUR


Објавен на: 20.05.2014
Samsung Pravosmukalka na voda

Prodavam Samsung Cyclomax pravosmukalka koja raboti na voda nekolku pati upotrebena so site dodatoci za nea komplet vo kutija raboti tivko i besprekorno

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 08.03.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.