PREVEDUVAC - PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI JAZIK I OD MAKEDONSKI NA ANGLISKI JAZIK

ЦЕНА: 100 мкд

PREVEDUVAC - PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI JAZIK I OD MAKEDONSKI NA ANGLISKI JAZIK


Preveduvac so povekegodisno iskustvo vrsi kvalitetni prevodi od angliski na makedonski jazik i od makedonski na angliski jazik na dokumenti i sekakov vid materijali od site oblasti. Cena – 100 denari od stranica. Telefon za kontakt 071/377-967. Preveduvac, prevod
Име:
Град:
Skopje
Телефон:
//
Објавен на:
25.05.2012

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Oglasuvac /
Град:
Skopje
Телефон:
//
Објавен на:
25.05.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prevod od angliski na makedonski i obratno

Vrsam prevodi na tekstovi, seminarski, proekti... od angliski, na makedonski jazik, izrabotuvam CV za apliciranje za rabota, izrabotka na prezentacii, editranje tekst...Za podetalni informacii obra...

Цена:По договор


Објавен на: 19.06.2012
ПРЕВЕДУВАЧ - ПРЕВОД ОД АНГЛИСКИ НА МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК И ОД МАКЕДОНСКИ НА АНГЛИСКИ ЈАЗИК

Преведувач со повеќегодишно искуство врши квалитетни преводи од англиски на македонски јазик и од македонски на англиски јазик на документи и секаков вид материјали од сите области. Цена – 10...

Цена:100 MKD


Објавен на: 25.05.2012
ПРЕВЕДУВАЧ - ПРЕВОД ОД АНГЛИСКИ НА МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК И ОБРАТНО

Изработувам квалитетни преводи од англиски на македонски јазик и обратно, на стручна литература од сите области, секаков вид текстови, семинарски, дипломски, магистерски итн. Цена - 100 денари од с...

Цена:100 MKD


Објавен на: 25.05.2012
PREVEDUVAC - PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI JAZIK I OBRATNO

Izrabotuvam kvalitetni prevodi od angliski na makedonski jazik i obratno, na strucna literatura od site oblasti, sekakov vid tekstovi, seminarski, diplomski, magisterski itn. Cena - 100 denari od s...

Цена:100 MKD


Објавен на: 25.05.2012
PREVEDUVAC OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI JAZIK I OBRATNO

Izrabotuvam kvalitetni prevodi od angliski na makedonski jazik i obratno, na strucna literatura od site oblasti, sekakov vid tekstovi, seminarski, diplomski itn. Cena - 100 denari od stranica. Za p...

Цена:100 MKD


Објавен на: 06.01.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.