PREVEDUVAC OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI JAZIK I OBRATNO

ЦЕНА: 100 мкд

PREVEDUVAC OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI JAZIK I OBRATNO


Izrabotuvam kvalitetni prevodi od angliski na makedonski jazik i obratno, na strucna literatura od site oblasti, sekakov vid tekstovi, seminarski, diplomski itn. Cena - 100 denari od stranica. Za pogolem broj stranici postoi moznost za dogovor na cenata zavisno od materijalite za prevod. Telefon za kontakt: 077/973-765Име:
Град:
Skopje
Телефон:
//
Објавен на:
06.01.2012

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Oglasuvac /
Град:
Skopje
Телефон:
//
Објавен на:
06.01.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se izdava 3-sob prazen stan-Kapistec-KTK

Sifra: A0806
Se izdava stan vo Kapistec-KTK, 90m2, na 3 kat . Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, 1 toalet, terasa. Stanot se izdava prazen so opremena ...

Цена:300 EUR


Објавен на: 18.09.2014
Se izdava kat od kuka vo Crnice-80m2

Sifra: B0425
Se izdava kat od kuka vo Crnice, 80m2, na 1 kat so dvor. Katot raspolaga so dnevna soba so trpezarija, 2 spalni sobi, 1 rabotna soba, 1 toalet. Stanot e kompletno opremen so nov mebel...

Цена:250 EUR


Објавен на: 18.09.2014
Beograd-Mladenovac plac na prodaju-povoljno

Prodaje se hitno i povoljno gradjevinski plac na periferiji Mladenovca, pored magistralnog puta Beograd-Mladenovac. 3 km od centra grada.
Velicina placa 95 ari sa kompletnom infrastrukturom ( stru...

Цена:75.000 EUR


Објавен на: 15.09.2014
PREVEDUVAC - PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI JAZIK I OD MAKEDONSKI NA ANGLISKI JAZIK

Preveduvac so povekegodisno iskustvo vrsi kvalitetni prevodi od angliski na makedonski jazik i od makedonski na angliski jazik na dokumenti i sekakov vid materijali od site oblasti. Cena – 10...

Цена:100 MKD


Објавен на: 25.05.2012
PREVEDUVAC - PREVOD OD ANGLISKI NA MAKEDONSKI JAZIK I OBRATNO

Izrabotuvam kvalitetni prevodi od angliski na makedonski jazik i obratno, na strucna literatura od site oblasti, sekakov vid tekstovi, seminarski, diplomski, magisterski itn. Cena - 100 denari od s...

Цена:100 MKD


Објавен на: 25.05.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.