PRODAVAM KABRIOLET

ЦЕНА: 3900 €

PRODAVAM KABRIOLET


PRODAVAM KABRIOLET SO 2 SEDISTA I SOFT TOP, FORD STREETKA, dizajn Pininfarina, proizveden 2003 dekemvri, 1.6 benzin, 60.000 km projdeni, odlicna sostojba, zelen metalik so kozni cigla boja sedista. Manuelen menuvac. na skopski tablici. nema soobrakajni nezgodi, nema promena na lak, kompleten servis vo avgust 2015 kaj ovlasten serviser.Kontakt tel 078 225 899Град:
Skopje
Телефон:
078 225 899
Објавен на:
09.12.2015

ЦЕНА: 3900 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Ford Streetka
Година на производство:
 2004
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 60000 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 2-3 врати
Коњски сили:
 95 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Кожни седишта
check Металик боја
check Серво волан
check Централно заклучување
check Аларм
check Чиста документација

Контакт

Име:
Magdalena Tasevska
Град:
Skopje
Телефон:
078 225 899
Објавен на:
08.12.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се издава стан во центар / Apartment for rent:

Се издава стан

Општина : Скопје ,Центар
Локација: Водно / Црниче

Цена:950 EUR


Објавен на: 22.03.2017
NOV STAN OD 88m2 VO HROM

Новоизградена зграда (12 стана), вселен 2013. Големина 88 вкупно. Пространа дневна соба, трепезарија, спална соба и галерија со можност за модификација во повеќе соби. Целосна уредна имтоправна док...

Цена:По договор


Објавен на: 22.11.2015
GOLF-6

Prodavam GOLF 6 Trendline, Motor 1.4 Neuvezuvan kupeno od PORSHE

NISKA POTROSUVACKA
DVOZONSKI KLIMATRONIK

Цена:8.900 EUR


Објавен на: 10.11.2015
ПРОДАВАМ МАЗДА 2 1.3

- Возилото е во одлична состојба. Досеа немало дефекти, удари или било какви оштетувања;
- Возилото е редовно сервисирано и внимателно одржувано и истото е регистрирано до 07.2016;
- Возилото има...

Цена:5.000 EUR


Објавен на: 29.10.2015
Prodavam stan hitno,poradi zaminuvanje vo USA

Stanot e 49 kvadrati vo zgrada 4 godini stara...so termo fasada ima dve sobi,dve terasi,na jugoistok e na 3 sprat od 4 sprata...stanceto e sredeno dizajnerski od agencija za sreduvanje se prodava s...

Цена:68.000 EUR


Објавен на: 14.10.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка