PRODAVAM LAND ROVER FREELANDER II 2.0 DIESEL BMW MOTOR

ЦЕНА: 5500 €

PRODAVAM LAND ROVER FREELANDER II 2.0 DIESEL BMW MOTOR


PRODAVAM LAND ROVER FREELANDER II 2002 GOD 2.0 DIZEL 150 KS BMW MOTOR, REGISTRIRAN, VO NAJEKSTRA SOSTOJBA, SOCUVAN I VNATRE I NADVOR, PALI VOZI, NIKAKVO KRCKANJE NI TROPKANJE, SO RELATIVNO MALA POTROSUVACKA. ORDE 070 829 002Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070 829 002
Објавен на:
15.07.2013

ЦЕНА: 5500 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Land rover Freelander
Година на производство:
 2002
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 / km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 2-3 врати
Коњски сили:
 150 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Контакт

Име:
Orde
Град:
Skopje
Телефон:
070 829 002
Објавен на:
11.07.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

se prodava opel astra 1.4\16v

super odrzana registrirana do15 10 2015ful oprema osven kjlima.novi gumi napraven servis kaisi,filtriantifriz

Цена:2.200 EUR


Објавен на: 09.11.2014
Chevrolet Kalos 1.4 2005 septemvri so vgraden plinski ured so direktno vbrizguvanje!

Se prodava chevrlet kalos 1.4 so atestiran plin kolata e odlichno sochuvana 2005 godina na kraj skoro 2006
OPREMA :
-elektrika na predni prozori
-blaunpukt fabricko ozvucuvanje so cetiri fabri...

Цена:2.400 EUR


Објавен на: 07.11.2014
VW Bora 1.9 TDI 116 KS

Пред 5000 км колата има направено голем сервис:
Масло во мотор, Масло во менувач, филтри за воздух, полен, гориво и масло, сет замаец потисна ламела и друг лагер, чаури на виљушки, долни јабучици,...

Цена:3.850 EUR


Објавен на: 07.11.2014
Ford Fiesta

Se prodava ford fiesta 1994 1.3 plin, mala potrosuvacka, 4 novi gumi, bez nikakov problem. Cenata e fiksna. Kontakt: 070 501 801

Цена:750 EUR


Објавен на: 28.06.2014
For Sale 2011 Range Rover Sport Supercharged For Sale With Negotiation

Description

Selling My Range Rover Sport 2011

Цена:15.000 EUR


Објавен на: 27.01.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.