PRODAVAM KIPER MAN, oznaka 35.463

ЦЕНА: По договор

PRODAVAM KIPER MAN, oznaka 35.463


Prodavam Kiper MAN, kercijalna oznaka 35.463,registriran, poradi zaminuvanje vo stranstvo.Град:
Skopje
Телефон:
078 287 883
Објавен на:
25.06.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Гориво:
 Дизел
Година на производство:
 1997
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 150 km

Контакт

Име:
Tomče Stojanovski
Град:
Skopje
Телефон:
078 287 883
Објавен на:
25.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

PRODAVAM KIPER MAN

Prodavam Kiper MAN , komercijalna oznaka 35.403, godina na proizvodstvo 1997, 294 konji, 4 oski, registriran. Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.

Цена:По договор


Објавен на: 25.06.2018
Iveco Euro 5

Se prodava Iveco Stralis 2008 godina 860.000 km pominato kamionot e vo super vozna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme za poveke info moze da dobiete na telefon 078446106

Цена:По договор


Објавен на: 10.01.2018
Mercedes Actros 1840

Se prodava godina 2000 Euro 2 vo dobra sostojba.

Цена:По договор


Објавен на: 10.01.2018
se prodava

se prodava kombe fiat dukato 2007

Цена:По договор


Објавен на: 13.10.2017
Kamazi k1 troosovinci kiperi

prodavam 3 kamazi kiperi k1 troosovinci so rezervni delovi cena po dogovor

Цена:По договор


Објавен на: 09.10.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка