PRODAVAM LADA 110

ЦЕНА: 1100 €

PRODAVAM LADA 110


PRODAVAM LADA 110 PROIZVEDENA 2010 SO ATESTIRAN PLIN,AFTOMATIKA NA
PROZORI. KOLATA E GARAZIRANA VO ODLICNA SOSTOJBA FABRICKA BOJA.
mob.072524712
MOB.075762026Град:
Македонија
Телефон:
0776700321
Објавен на:
15.04.2013

ЦЕНА: 1100 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Lada 110
Поминати километри:
 / km
Гориво:
 Бензин+Плин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 / кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check ABS
check Плин
check Ел. стакла
check Серво волан
check Чиста документација

Контакт

Град:
Македонија
Телефон:
0776700321
Објавен на:
04.05.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Fiat 125p (pezeec)

Prodavam fiat 125p pezeec vo odlicna sostojba odlicna kola za malku pari javete se da ja vidite i ce se voodusevite.
076/583-888 078/506-826

Цена:1 MKD


Објавен на: 30.07.2014
DOMIK IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Agencija Domik izdava 2- soben stan 60 m2 kaj nova zeleznicka komplet
namesten, Cena 240 Evra - sifra 2090
Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web strana&n...

Цена:240 EUR


Објавен на: 06.08.2014
Apartman vo centarot na Ohrid

Апартман во центарот на градот, со посебна кујна, бања и балкон. Идеален е за 3-4 особи, фамилија или друштво (постари од 25 години). Нуди кабелска ТВ и паркинг во мирна и пријатна атмосфера.

Цена:6 EUR


Објавен на: 23.08.2014
11019 CENTAR RAMSTOR

AGENCIJA VILA IZDAVA NOV DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR POZADI RAMSTOR...200 EVRA...SIFRA..11019..KONTAKT...075373299

Цена:200 EUR


Објавен на: 15.08.2014
GTX 560Ti

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3707#ov

Цена:5.000 MKD


Објавен на: 04.06.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.