PRODAVAM SAMSUNG GALAXY J5 2016

ЦЕНА: 8500 мкд

PRODAVAM SAMSUNG GALAXY J5 2016


Prodavam cisto nov SAMSUNG GALAXY J5 2016 cisto nov crnИме:
Град:
stip
Телефон:
077704907
Објавен на:
06.04.2018

ЦЕНА: 8500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Штип

Контакт

Име:
Vlatko Mitev
Град:
stip
Телефон:
077704907
Објавен на:
06.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

PRODAVAM CISTO NOV SONY XPERIA XA

Prodavam cisto nov SONY XPERIA XA siv

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 07.04.2018
Program za prodavnica kafici marketi za fiskalna kasa

Зошто да не си го олесните работењето со наједноставниот софтвер за вашата продавница, маркет, кафич, магацин.
РАБОТИ НА СИТЕ ФИСКАЛНИ АПАРАТИ!!!

Нудиме Најефтин професионален програм за продав...

Цена:По договор


Објавен на: 05.04.2018
Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Се продава телефон 2000ден Coolpad Torino r108

Се продава телефонот со гаранција, одназад само маска нема.

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 28.03.2018
Prodavam Samsung Galaxy Note 4

Vo paketot se vkluceni site dodatoci koi doagjaat so telefonot (originalni kutija, polnac, slusalki, rezervni silikoni za slusalkite, metalen pin i dokumentacija), kako i nova/neotpakuvana original...

Цена:250 EUR


Објавен на: 16.05.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка