KUPUVAM STARI PARI PAPIRNI I SREBRENI

ЦЕНА: 5 €

KUPUVAM STARI PARI PAPIRNI I SREBRENI


PRODAVAM RAZNI PARI I KUPUVAM ISPLATA VEDNASИме:
Град:
SKOPJE
Телефон:
075519120 077759104
Објавен на:
22.12.2012

ЦЕНА: 5 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
MIKI
Град:
SKOPJE
Телефон:
075519120 077759104
Објавен на:
06.01.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

NUMIZMATIKA

MILENIUMSKI DENAR 2000god.

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 12.11.2013
stari pari i nakit i srebro

prodavam stari pari gi imam mnogu i srebren nakit

Цена:По договор


Објавен на: 09.04.2013
KUPUVAM PRODAVAM ANTIKVITETI KNIG I PLOCI

PRODAVAM RAZNI STARI PREDMETI KNIGI OD SITE OBLASTI I GRAMOFONSKI PLOCI STRANSKA MUZIKA I VRSAM OTKUP NA RAZNI STARI PREDMETI I KNIGI I PLOCI DOAGAM NA LICE MESTO ISPLATA VEDNAS

Цена:200 MKD


Објавен на: 11.03.2014
STARI MONETI

Se prodavaat 4 srebreni moneti od:1879,1884,1912,1985g.

Цена:4.500 MKD


Објавен на: 30.04.2012
prodavam

3 turcki moneti edna od srebro,od 1839,1861god

Цена:100 EUR


Објавен на: 21.02.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка