PROEKTIRANJE I IZGRADBA NA KARABINI I KUKI DO KLUC NA RAKA

ЦЕНА: По договор

PROEKTIRANJE I IZGRADBA NA KARABINI I KUKI DO KLUC NA RAKA


Na Vase zemjiste gradime kuki ,dogradbi, nadgradbi, hali …od karabinski del do kluc na raka .Kukite se tvrda gradba,vnatre so site fazi.Imame dolgo iskustvo i vrvni majstori.Voedno proektirame kuki,bazeni,dogradbi,nadgradbi,hali,zgradi,delovni objekti i dr.Cenite se poveke od pristapni... Tel. 077 752 979 i 078 44 72 42Град:
skopje
Телефон:
078 44 72 42
Објавен на:
07.12.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
vlatko vlatko
Град:
skopje
Телефон:
078 44 72 42
Објавен на:
23.04.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2

Хитно се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2 во Маркова Сушица (Марков Манастир)
Напомена – комплетната документација е оригинална,плацот и куќата се легазирани и комплетниот пл...

Цена:35.900 EUR


Објавен на: 03.06.2014
VRSEME gradezni uslugi I KLUC NA RAKA

Местење ГИПС КАРТОН 120 ден по м2
МОЛЕРИСУВАЊЕ 30 денари по м2
АБРИБТ и ГЛЕТУВАЊЕ 80 денари по м2
Лепење ПЛОЧКИ 200 денари по м2

Цена:79 EUR


Објавен на: 20.12.2014
PROEKTIRANJE -GRADBA NA KARABINI I KUKI DO KLUC NA RAKA

Na vas plac gradime karabini i kuki do kluc na raka.Kukite se tvrda gradba,vnatre so site fazi.Imame dolgo iskustvo i vrvni majstori.Voedno proektirame kuki,bazeni,dogradbi,nadgradbi,hali,zgradi,de...

Цена:По договор


Објавен на: 11.05.2013
IZGRADBA NA KUKA

GRADEZNA FIRMA VRSI PROEKTIRANJE I IZVEDUVANJE NA OBJEKTI VO SKOPJE.STRUCNI LICA,OBUCENI EKIPI,GOLEMO ISKUSTVO...UVERETE SE. TEL 077 836 526

Цена:По договор


Објавен на: 11.05.2013
Proektiranje i izvedba

Proektiranje na OSNOVNI PROEKTI za individualni kuqi, vikend kuqi, stambeni, stambeno-delovni i industriski objekti so site fazi /arhitektura, statika, elektrika, vodovod i kanalizacija/. Detali za...

Цена:По договор


Објавен на: 30.01.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.