Polovni gumi

ЦЕНА: 1000 мкд

Polovni gumi


Продавам половни гуми HANCOOK. Цена за една 1000 ДЕН. Комплет четири за 3000 ден.Град:
Skopje
Телефон:
071/365549
Објавен на:
14.05.2012

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
Vlatko Andreevski
Град:
Skopje
Телефон:
071/365549
Објавен на:
14.05.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

AKCIJA NA GUMI 3+1 GRATIS

Novi gumi Ekstra ceni.Mozno plakanje so karticka i faktura.
1.Michelin
2.Continental
3.Bridgestone

Цена:1 MKD


Објавен на: 12.08.2015
Gumi Michelin, 205/55/R16

Se prodavaat 4 polovni gumi Michelin Energy Saver, 205/55/R16

Цена:5.000 MKD


Објавен на: 19.06.2014
AVTO GUMI InsaTURBO - Vrven Kvalitet, NAJNISKI CENI !!!

Vrven Kvalitet po NAJNISKI CENI - InsaTURBO

АКЦИЈА !!!
НАМАЛУВАЊЕ ЗА

Цена:2.600 MKD


Објавен на: 15.08.2014
нови зимски гуми

зимски гуми од фафрика на пирели во турција петлас
само за патнички возила и џипови. Топ цени:
13 од 2150 до 2400 денари
14 од 2350 до 3000 денари

Цена:2.150 MKD


Објавен на: 01.12.2013
PRODAVAM POLOVNI GUMI RASPAR

2 KOM 205-55-16 LETNI, I MNOGU DRUGI RASPAR - SAMO PO EDNA : 145-80-13, 165-65-14, 185-55-14, 185-65-15, 205-55-16, 215-55-16, 255-40-19. DOBRI GUMI.

Цена:По договор


Објавен на: 21.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка