Povolno i ubavo

ЦЕНА: 400 мкд

Povolno i ubavo


Aparmanite Mare se naogaat vo centar na gradot,blizu do Ohridska banka i pazarot raspolagame so trikreveten apartman dvokrevetntno i 3-trokrevetno studio i dvokrevetna soba so kupatilo - Site raspolagaat so sopstveno kupatilo, i sopstvena kujna i kujnska oprema,frizideri,parking,internet, ,letna kujna , kabelska tv.Apartmanite se opremeni i so greenje za zimskiot period. ,rezervirajte Idealni uslovi za prijaten odmor.javete se ke se dogovorime tel. za kontakt:075 597-685, 046-265-995Град:
ohrid
Телефон:
075597685
Објавен на:
25.06.2018

ЦЕНА: 400 мкд

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
marika angeloska
Град:
ohrid
Телефон:
075597685
Објавен на:
15.07.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

NOVO -SOBI I APARTMANI OD 250 DEN

Izdavam novi i kompletno opremeni sobi i apartmani so kujna ,wc, tv, wi-fi,park, parking....Cena po dogovor.Se naogame vo blizina na centar. PO NAJNISKI CENI.....

Цена:250 MKD


Објавен на: 13.06.2016
STUDIA VO OHRID

Izdavam novi i kompletno opremeni apartmani!!!
Dvokreveten(800 den) i trokreveten(1200 den) so posebni vlezovi,kupatila,mini kujna,tv so kabelska,wi-fi i obezbeden parking prostor.Povelete pominet...

Цена:400 MKD


Објавен на: 28.05.2018
Se izdavaat sobi i apartmani vo centarot na Ohrid

Izdavame sobi i apartmani vo centarot na Ohrid, dvokrevetni i trokrevetni, so posebno kupatilo, terasa, kabelska i internet, parking mesto, kujna.
Cena:Od 400, 350,
Za podetalni informacii javete...

Цена:350 MKD


Објавен на: 17.08.2014
sobi so kupatilo i pogled na ezero 300 denari (5 €вра) po lice so pogled na ezero terasa studio Ohrid apartmani ohrid, raca sobi, studio vila smestaj apartmani смештај апартмани студио, куќа Охрид

sobi so kupatilo 5 €вра po lice so pogled na ezero terasa studio Ohrid apartmani studio vila smestaj apartmani
соби со купатило студио за 5 €вра по лице со поглед на езеро тераса во Охри...

Цена:5 EUR


Објавен на: 03.04.2018
Апартман во центарот на Охрид

Апартман во центарот на градот, со посебна кујна, бања и балкон. Идеален е за 4 особи, фамилија или друштво (постари од 25 години). Нуди кабелска ТВ и паркинг во мирна и пријатна атмосфера.

Цена:6 EUR


Објавен на: 23.08.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка