Prodavam KRAVI i TELINJA

ЦЕНА: По договор

Prodavam KRAVI i TELINJA


Prodavam molzni kravi i telinja, ubavo odgledani i sortni

Podetalni informacii na telefon : 071 593 607, Petar ZifovГрад:
Radovish
Телефон:
071593607
Објавен на:
08.08.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Радовиш

Контакт

Име:
ilvana Zifova
Град:
Radovish
Телефон:
071593607
Објавен на:
08.08.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Junici

Prodavam holstajn stelni junici, so odlicengenetski potencijal od majki koi davaat i nad 40l mleko

Цена:1.200 EUR


Објавен на: 16.08.2014
Biznis Partneri za Organski Farmi za kozi i bivoli

Nov Biznis Organski Farmi za kozi i bivoliOtvaranje na novi Organski farmi za kozi i bivoli vo site opstini vo Makedonija kade sto ima dovolno pasista za proizvodstvo na organsko kozjo mleko i kozj...

Цена:По договор


Објавен на: 18.05.2014
Se prodavaat dve kravi so telinja

Za poveke informaci, kontaktirajte ne na telefonskiot broj 076 769169 ...Cena po dogovor

Цена:1.800 MKD


Објавен на: 17.05.2014
Prodavam stado ovci

Prodavam stado ovci. Cena po dogovor.
Lice za kontakt: Dime
Tel: 075 968 491

Цена:По договор


Објавен на: 23.04.2014
Oprema za Farmi i Mini mlekari

Oprema za Farmi i Mini mlekari,

Oprema za izgradba na modularni evrini farmi za ovci, kozi, kravi i bivoli spored EU standardi, uvoz na viskomlecni ovci, kozi, kravi i bivoli,

Цена:1 EUR


Објавен на: 04.10.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка