Prodavam COOLPAD moze i zamena so moja doplata!

ЦЕНА: 6000 мкд

Prodavam COOLPAD moze i zamena so moja doplata!


Prodavam Coolpad modena e502 socuvan moze da se vidi na lice mesto sve raboti kako nov kupen od VIP pred 5meseci ima i garancija uste 2godini

Karakteristiki moze da poglednete na sledniot link: https://www.gsmarena.com/coolpad_modena_2-8326.php

Del od karakteristikite: Android 6.0 , 8 MP i dvete kameri , microSD,SIM 2 slot 16 GB, 2 GB RAM...
Proizveden e 2016
Moze zamena za Iphone 5s dobro socuvan i ispraven so moja doplata

Kontakt-076 209 136Име:
Град:
Skopje
Објавен на:
09.01.2018

ЦЕНА: 6000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Daniel
Град:
Skopje
Објавен на:
09.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam nov telefon

Prodavam nov ne koristen telefon od markata Huawei model Y6(2017) so srebrena boja.

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 01.04.2018
Се продава телефон 2000ден Coolpad Torino r108

Се продава телефонот со гаранција, одназад само маска нема.

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 28.03.2018
mobilen telefon

Prodavam nov LenovoK5 zlaten (dve god garancija) i gratis fotrola

Цена:4.000 EUR


Објавен на: 14.02.2018
Продажба на мобилен телефон Doogee X6 Pro

Се продава мобилен телефон Doogee X6 Pro, 1 година стар, со оригинал заштитно стакло, силиконска маска, флип маска, во одлична состојба, прв газда. Спецификации:
Android OS 6.0
5.5 HD екран
...

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 02.01.2018
PRODAVAM LG G2 MINI

Prodavam LG G2 mini.

Цена:3.800 MKD


Објавен на: 20.09.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка