Prodavam IPhone 7

ЦЕНА: 530 €

Prodavam IPhone 7


Prodavam NETPAKUVAN IPHONE 7 / 32GB.
Telefonot e neotpakuvan i so garancija do 7-mi mesec 2018 godina.
Vo komplet so dilikonska futrola i zastita za ekran.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071 31 51 61
Објавен на:
31.07.2017

ЦЕНА: 530 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Toni
Град:
Skopje
Телефон:
071 31 51 61
Објавен на:
31.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Nexus 6P

Prodavam Nexus 6P. Telefonot e kupen od Telekom.

Цена:350 EUR


Објавен на: 10.07.2017
Prodavam Samsung Galaxy Note 4

Vo paketot se vkluceni site dodatoci koi doagjaat so telefonot (originalni kutija, polnac, slusalki, rezervni silikoni za slusalkite, metalen pin i dokumentacija), kako i nova/neotpakuvana original...

Цена:250 EUR


Објавен на: 16.05.2017
SAMSUNG GALAXY S8+ NEOTPAKUVAN

Prodavan NOV NEOTPAKUVAN S8+
- 64 GB
- 2 GOD GARANCIJA
- NEVERLOCK

Цена:52.500 MKD


Објавен на: 11.05.2017
Samsung Galalxy Alpha 32GB Neverlock

-Телефонот е Neverlock
(работи на сите мрежи)
-Телефонот е во одлична состојба може да се види и на сликите без никакви гребнатини
-Со телефонот следуваат сите работи кои ги имаше како купен

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 13.04.2017
Adapter polnac za Laptop - Адаптери полњачи за лаптоп - novi

Prodavam novi adapteri za Laptop, tie se zamena na originalniot i NE SE UNIVERZALNI,
Ima za HP, Dell, Toshiba, Asus, SONY, Samsung, Acer i mnogu drugi

Adapterite se novi so 6 meseca garancija

Цена:700 MKD


Објавен на: 23.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка