Prodavam fiskalna kasa

ЦЕНА: 6900 мкд

Prodavam fiskalna kasa


Prodavam fiskalna kasa SYNERGY 50, ispravna, malku koristenaГрад:
Skopje
Телефон:
077 555 928
Објавен на:
01.04.2013

ЦЕНА: 6900 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Виолета
Град:
Skopje
Телефон:
077 555 928
Објавен на:
01.04.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

MOZNOST ZA ZARABOTKA-online

Ova e rabota od vasiot dom znaci ne ste ograniceni so vreme, rabotite koga sakate , nemate sefovi i nemate obvrska sprema nikogo . Se raboti za Affiliate Internet Marketing kompanija koja e sigurna...

Цена:По договор


Објавен на: 09.02.2014
РАБОТА ВО СТРАНСТВО

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ОД СКОПЈЕ КОЈА ОПСТОЈУВА ПОВЕКЕ ОД 10 ГОДИНИ ПОСРЕДУВА ЗА ВРАБОТУВАЊЕ НА ГРАДЕЖНИ РАБОТНИЦИ-ТЕСАРИ,АРМИРАЧИ-СО БУГАРСКИ ПАСОШ ЗА РАБОТА ВО ГЕРМАНИЈА,ИТАЛИЈА,СЛОВЕНИЈА...076-999-634

Цена:100 EUR


Објавен на: 15.01.2014
Seminarski, Diplomski, Magisterski, Doktorski

Pomos i izrabotka na naucni trudovi za site fakulteti. Trudovite se izrabotuvaat zasebno za sekoj kandidat i ne postoi moznost za plagijatizam.

- Diplomski trudovi
- Magisterski trudovi

Цена:По договор


Објавен на: 07.12.2013
Se prodavaat drveni termopan prozori so roletni vo odlicna sostojba

-Terasiska vrata so 3 krila samo edno se otvara 215x238 170evra
-Prozori 3 kom, samo eden se otvara 175x77 60evra po prozor
-Prozor so dimenzii 97x107 80 evra
-Prozor so dimenzii 78x107(3koma...

Цена:700 EUR


Објавен на: 21.10.2013
КУЌА ЗА 490ЕВРА КВАДРАТ ВО СКОПЈЕ-ИТНО

КУЌА ЗА 5ООЕВРА КВАДРАТ-ИТНОСЕ ПРОДАВА КУЌА НА ЛИЦИТАЦИЈА,ВО Н.ЛИСИЧЕ НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА,СО ПОВРШИНА ОД 183М2П+1 КАТ,И ДВОРНО МЕСТО ОД 102М2.ЦЕЛИОТ ИМОТ Е СО ИМОТЕН ЛИСТ,А ОД ОВЛАСТЕН ПРОЦЕНИТЕЛ И...

Цена:90.000 EUR


Објавен на: 27.09.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.