Prodavam velosiped MAX 24

ЦЕНА: 2000 мкд

Prodavam velosiped MAX 24


Prodavam velosiped MAX 24

Tel 078 227 634Објавен на:
10.10.2019

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
10.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam drvo orev

Prodavam drvo orev star 35 -40 godini. Debelina na steblo 80 cm i dolzina na steblo 2,5 metra.
Visoko okolu 7 metri. Imam dozvola za secenje na drvoto od grad Skopje.

тел 078 227 634

Цена:По договор


Објавен на: 10.10.2019
Prodavam HSR pojacalo so zvucnici

Prodavam pojacalo HSR 160 so zvucnici vo odlicna sostojba

Тел 078 227 634

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 10.10.2019
Prodavan G trosed

Prodavam G agolen trosed samo nekolku meseci e koristen kupen od Savelo demnzii 200x180 cm (sirina-dolzina)
071 888 653

Цена:7.500 MKD


Објавен на: 01.09.2019
Prodazbo i montaza

Prodazbo i montaza na site vidovi bekaton plocki za info br 070434170

Цена:По договор


Објавен на: 22.06.2019
Prodazba na novi teniski reketi

Prodavam dva novi teniski reketi tip WILSON BURN 100 tezina 303 gr.

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 25.05.2017

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка