Proektiranje i izvedba

ЦЕНА: По договор

Proektiranje i izvedba


Proektiranje na OSNOVNI PROEKTI za individualni kuqi, vikend kuqi, stambeni, stambeno-delovni i industriski objekti so site fazi /arhitektura, statika, elektrika, vodovod i kanalizacija/. Detali za izvedba, armaturni detali i besplatni konsultacii za potrebni dokumenti za dobivanje gradezna dozvola.Град:
SKOPJE
Телефон:
070/ 493-315
Објавен на:
30.01.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
GRADEZEN INZ. GRADEZNA FIRMA
Град:
SKOPJE
Телефон:
070/ 493-315
Објавен на:
25.06.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2

Хитно се продава викенд куќа од 96 м2 со плац од 3 000 м2 во Маркова Сушица (Марков Манастир)
Напомена – комплетната документација е оригинална,плацот и куќата се легазирани и комплетниот пл...

Цена:35.900 EUR


Објавен на: 03.06.2014
КУЌА ВО ЦРНИЧЕ СО ПЛАЦ 700 M2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od 700 M2 vo Crnice na ulica Naum Ohridski nad Kineskata ambasada, so markica za gradenje na nov objekt.

Informacii na tel: 070/244-892

Цена:По договор


Објавен на: 02.08.2015
PROEKTIRANJE I IZGRADBA NA KARABINI I KUKI DO KLUC NA RAKA

Na Vase zemjiste gradime kuki ,dogradbi, nadgradbi, hali …od karabinski del do kluc na raka .Kukite se tvrda gradba,vnatre so site fazi.Imame dolgo iskustvo i vrvni majstori.Voedno proekt...

Цена:По договор


Објавен на: 11.05.2015
VRSEME gradezni uslugi I KLUC NA RAKA

Местење ГИПС КАРТОН 120 ден по м2
МОЛЕРИСУВАЊЕ 30 денари по м2
АБРИБТ 100денари по м2
и ГЛЕТУВАЊЕ 120 денари по м2

Цена:365 EUR


Објавен на: 03.05.2015
PROEKTIRANJE -GRADBA NA KARABINI I KUKI DO KLUC NA RAKA

Na vas plac gradime karabini i kuki do kluc na raka.Kukite se tvrda gradba,vnatre so site fazi.Imame dolgo iskustvo i vrvni majstori.Voedno proektirame kuki,bazeni,dogradbi,nadgradbi,hali,zgradi,de...

Цена:По договор


Објавен на: 18.01.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.