Program za astrologija na makedonski jazik

ЦЕНА: 100 €

Program za astrologija na makedonski jazik


Kompleten kompjuterski program so tolkuvanja na horoskopot,prv program na makedonski jazik.
Kompletno tolkuvanje na okolu 30 stranici na natalniot horoskop.

SODRZINA NA PROGRAMOT

01. KOMPJUTERSKI PROGRAM - GRAFIKONI I NATALEN KRUG.
02. UVOD(ZA ELEMENTITE,KVALITETITE,ASTROLOGIJATA...).
03. 12 ZODIJACHKI ZNACI.
04. PLANETI I MESECHEVI JAZLI(CHVOROVI).
05. 10.PLANETI VO 12 ZODIJACHKI ZNACI.
06. 12 KUKI(POLINJA).
07. 10.PLANETI VO 12 KUKI(POLINJA).
08. OPSHTO ZA ASPEKTITE.
09. KONJUNKCII.
10. KVADRATI I OPOZICII.
11. SEKSTILI I TRIGONI.
12. INKONJUNKCIIИме:
Град:
Bitola
Телефон:
075798483
Објавен на:
05.08.2012

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Име:
Kire
Град:
Bitola
Телефон:
075798483
Објавен на:
05.08.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Otstapuvam tezga na Zelen pazar

Otstapuvam tezga na kjos na Zelen pazar, pogodna za tekstil ili bizuterija. Cena po dogovor

Цена:По договор


Објавен на: 19.07.2014
Понуди на пари позајмување помеѓу поединци со добра волја


. Здраво Сер / Madam,
Финансиска помош за проектот? Свој бизнис Да платат хипотека? Да купат вашиот сопствен автомобил Дали вие само треба личен заем за да ги плаќате сметките? За финансирање н...

Цена:2 MKD


Објавен на: 15.07.2014
Ние нудиме кредит на ниска каматна стапка


Имате финансиски проблеми, и сите нивни напори да ја поврати паѓа во вода. управување со
Сте биле одбиени за банката, бидејќи вашата кредитна не ги исполнува нивните стандарди?
Ако сонот за с...

Цена:2 MKD


Објавен на: 15.07.2014
Kncelarii,Magacin i Parking

Iznajmuvam : Funkcionalen Deloven Prostor Mnogu namenski na Prizemje . Tehnickite moznosti odgovara posebno za Brz Biznis na Kancelarisko Magacinsko rabotene, Ordinacija, Kakoi i za mnogu drugi dej...

Цена:400 EUR


Објавен на: 14.07.2014
Gramofonski ploci

Prodavam gramofonski ploci

Цена:По договор


Објавен на: 13.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.