Registracija na firmi

ЦЕНА: 3900 мкд

Registracija na firmi


Registriranje na T.P DOOEL i DOO so otvaranje ziro smetka
070 364 838Објавен на:
07.03.2013

ЦЕНА: 3900 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
07.03.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

POTREBNI INTERNET SARADNICI

Izgubili ste posao? Imate nedovoljno prihoda? Ili ste penzioner?
Pokrenite sopstveni biznis preko interneta . Mozete stvoriti pravo
bogatstvo.
SFI je firma koja radi vec 15 godina

Цена:По договор


Објавен на: 11.06.2013
SMETKOVODSTVO/KNIGOVODSTVO

Klucot na Vasiot uspeh e deka NE E SE DO VAS.Vie zasluzuvate Vaseto smetkovodstvo da e vo racete na profesionalci a ne na lica koi slucajno zavrsile vo smetkovodstvoto.Nasiot tim Vi nudi:-DEVIZNO ...

Цена:По договор


Објавен на: 08.05.2013
Se izdava stan vo Karpos 4-namesten/180 evra

Se izdava stan vo Karpos 4, na 1 kat/4, so 2 sobi, kujna i trpezarija, 2 terasi, 2 logii, parno. Stanot e vo odrzana sostojba, renovirana kujna pred 2 godini. Orientacija sever-zapad. Se izdava nam...

Цена:180 EUR


Објавен на: 17.04.2013
Knigovodstveni uslugi

Smetkovodstveno biro DPTU "ALOPEKS" so ovlasten smetkovoditel so dolgogodisno iskustvo nudi smetkovodstveni uslugi od sekakov vid

Цена:35 EUR


Објавен на: 09.03.2013
Registracija na T.P. DOOEL i DOO

Registriranje na firmi i T.P so vkluceni notarski trosoci i otvaranje ziro smetka
070 406 068

Цена:4.500 MKD


Објавен на: 07.03.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.