SAMSUNG GALAXY S8+ NEOTPAKUVAN

ЦЕНА: 52500 мкд

SAMSUNG GALAXY S8+ NEOTPAKUVAN


Prodavan NOV NEOTPAKUVAN S8+
- 64 GB
- 2 GOD GARANCIJA
- NEVERLOCK
- ORCHID GRAY
Samo za seriozni kupuvaciИме:
Телефон:
071696456
Објавен на:
11.05.2017

ЦЕНА: 52500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Vlatko
Телефон:
071696456
Објавен на:
11.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam IPhone 7

Prodavam NETPAKUVAN IPHONE 7 / 32GB.
Telefonot e neotpakuvan i so garancija do 7-mi mesec 2018 godina.
Vo komplet so dilikonska futrola i zastita za ekran.

Цена:530 EUR


Објавен на: 31.07.2017
Prodavam Samsung Galaxy Note 4

Vo paketot se vkluceni site dodatoci koi doagjaat so telefonot (originalni kutija, polnac, slusalki, rezervni silikoni za slusalkite, metalen pin i dokumentacija), kako i nova/neotpakuvana original...

Цена:250 EUR


Објавен на: 16.05.2017
Samsung Galalxy Alpha 32GB Neverlock

-Телефонот е Neverlock
(работи на сите мрежи)
-Телефонот е во одлична состојба може да се види и на сликите без никакви гребнатини
-Со телефонот следуваат сите работи кои ги имаше како купен

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 13.04.2017
Bluetooth speaker with handsfree

Bluetooth speaker with handsfree , blutut zvucnik, novo
https://www.innodevice.com/innoflask-2, boja zlatna

Цена:70 EUR


Објавен на: 29.03.2017
Adapter polnac za Laptop - Адаптери полњачи за лаптоп - novi

Prodavam novi adapteri za Laptop, tie se zamena na originalniot i NE SE UNIVERZALNI,
Ima za HP, Dell, Toshiba, Asus, SONY, Samsung, Acer i mnogu drugi

Adapterite se novi so 6 meseca garancija

Цена:700 MKD


Објавен на: 23.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка