STAN SPROTI "SITI MOL"

ЦЕНА: 95000 €

STAN SPROTI "SITI MOL"


Se prodava stan so pogled od prednata terasa na "SITI MOL",a od zadnata na Vodno.Stanot e na Partizanska br:111 Tel:070-712-934Град:
skopje
Објавен на:
24.09.2013

ЦЕНА: 95000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје
Квадратура:
 100 m2
Број на соби:
 3 соби
Вертикална локација (на кој кат е):
 4 кат
Под:
 Паркет
Опременост:
 Наместен

Дополнително:

check Парно греење
check Чиста документација

Контакт

Име:
violeta tanaskoska
Град:
skopje
Објавен на:
24.09.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

500 METRI OD CENTAR,KAJ RAMPA VO ZGRADATA NA ILINDEN

STANOT E 81m2,SO 2 TERASI,2 SPALNI PLUS DNEVNA,2 KUPATILA.SE NAOGA NA 3 SPRAT,SO 2 LIFTA I GLEDA PREMA VODNO.
ZGRADATA E NA ILINDEN OD 2009 SO MINI TRGOVSKI CENTAR.
Mozno e zamena na pomal stan s...

Цена:1.150 EUR


Објавен на: 10.02.2014
Prodavam stan na Vodno

Se prodava nov stan na Vodno 49m2 so zasebna spalna.
Gleda na juzna strana.Gradba 2013 so lift i imoten list.
Vednas vseliv

Цена:1.220 EUR


Објавен на: 28.10.2013
ПРОДАВАМ СТАН ДО СИТИ МОЛ-apartament per shitje ne #SITY MOL# SHKUP

APARTAMENT PER SHITJE NE#SITY MOLL# SHKUP
APARTAMENT SHITJE ME PAMJEN NGA tarracë para per- Qyteti Mall * Një VIEW NGA zonën TJERA TERRACE VODNO.SO të 100m2,
ap...

Цена:90.000 EUR


Објавен на: 16.02.2015
prodavam stan vo centar (stara rampa) 60+4 m2

PRODAVAM STAN stara rampa 60+4 m2 ,juzna strana,so prekrasen pogled prema vodno-nov, nevselen,so cist imoten list(so moznost za nadgradba).povolno...tel. 078-919-240

Цена:50.000 EUR


Објавен на: 05.03.2013
Ekstra stan nasproti siti mol na potkrovje

Stanot e na potkrovje (so lift) vo osnova 2 spalni, dnevna trepezarija i kujana, i kupatilo i uste 2 spalni na sprat. renoviran vo odlicna sostojba so balkon na jugo zapad.
telefon za informacii 0...

Цена:78.000 EUR


Објавен на: 27.05.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка