SUTOMORE, CRNA GORA - Apartmani

ЦЕНА: По договор

SUTOMORE, CRNA GORA - Apartmani


Izdavam apartmani vo Sutomore - Crna Gora. Obezbeden parking, opremena kujna, sopstveno kupatilo, na 10-tina minuti od gradska plaza.
tel. za kontakt 070 266 879Телефон:
070 266 879
Објавен на:
06.07.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Телефон:
070 266 879
Објавен на:
22.06.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

SPALNA KOMPLET

SE PRODAVA KOMPLET SPALNA ZNACI KOI SPAGAAT DUSEK DVE NATKAZNI NATKAZNA SO GORNO OGLEDALO SIFINJERI SO OSUM VRATI KOJ IMA VGADENI OGLEDALA NA DVETE VRATI VO SPALNATA IMA VGRADENO I RADIO NEE POSTAR...

Цена:375 EUR


Објавен на: 09.12.2012
SUDSKI PREVODI TURSKI, ANGLISKI, FRANCUSKI, GERMANSKI

Судски преводи
Обезбедуваме превод на судски документи на повеќе од 50 јазични комбинации од / и на Македонски јазик. Нашите најбарани јазични комбинации вклучуваат преводи од Албански Англиски, Г...

Цена:250 MKD


Објавен на: 06.12.2012
STAN VO HRISTO UZUNOV

Se prodava stan vo Ohrid, centar ul.Dame Gruev lamela B 2/3 vo blizina na ordinacija Sonce.
Zgrada na Beton, odlicna gradba so povrsina od 46m2+ 5m2 zidan podrum.
Stanot e na prvi kata, so imoten...

Цена:42.000 EUR


Објавен на: 24.11.2012
ЦРНА ГОРА - СУТОМОРЕ издавам АПАРТМАНИ

Издавам апртмани во Сутоморе - Црна Гора, во мирна населба на 5 мин. од градска плажа, обезбеден паркинг. Многу поволно.

Цена:По договор


Објавен на: 06.07.2014
Samsung Galaxy S I9000 EXTRA mobilen !

Mobilniot e vo mosne dobra sostojba ,ekranot e zastiten so folija ,od zadna strana sega ima bumper zastita .Pokraj drugoto vo opremata sega ima i doplnitelna nova baterija ,sto ne znaci deka starat...

Цена:По договор


Објавен на: 11.07.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка