Se prodava seno

ЦЕНА: 100 мкд

Se prodava seno


Prodavam seno vo bali so tezina okolu 20kg smesteni vo sangar, rekolta 2013g.
Za poveke inf na tel.Град:
Kumanovo
Телефон:
078/270-551
Објавен на:
02.11.2013

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
Bojan Mladenovski
Град:
Kumanovo
Телефон:
078/270-551
Објавен на:
02.11.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava kuka

Se prodava kuka vo centarot na gradot vo blizina na postata

Цена:По договор


Објавен на: 09.04.2014
Se prodava potkrovje (428m2)

Се продава поткровје(428m2) во деловен објект наменет за изградба на апартмани или деловни простории. Зградата е во строг центар на Охрид, ул.Д.Влахов, бр.14

Цена:По договор


Објавен на: 24.03.2014
Se prodava vosoko kvaliteten jacmen

Prodavam visoko kvalitetn jacmen 10t, rekolta 2013g.
Za poveke inf na tel.

Цена:11 MKD


Објавен на: 02.11.2013
Se prodava kuka

Se prodava vednas vseliva kuka od 300 m2 na ulica Mihajlo Pupin br.17, Kumanovo vo naselbata Pero Cico ( na glavnata ulica), so podrumski del, potkrovje i dozvola za dogradba na uste eden kat.Kukat...

Цена:7 EUR


Објавен на: 14.05.2013
Se prodava kukja i deloven prostor

Se prodava kukja i deloven prostor od 120 m2 + 2 rabotni prostorii + 2 pomoshni prostorii.
Sprat za ziveenje 110m2 + potkrovje 80 m2,+ skalila 20m2,+ centralno greenje + garaza.
Kumanovo.

Цена:По договор


Објавен на: 08.07.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка