Se prodava Pinarelo Paris Full carbon so celosna grupa campagnolo record cena 850 eur povejke info na tel 071352432

ЦЕНА: 850 €

Se prodava Pinarelo Paris Full carbon so celosna grupa campagnolo record cena 850 eur povejke info na tel 071352432
Град:
Охрид
Телефон:
071352432
Објавен на:
21.11.2018

ЦЕНА: 850 €

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
Јован Јованоски
Град:
Охрид
Телефон:
071352432
Објавен на:
21.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava Opel Zafira

Se prodava Opel Zafira 1.8 benzis so ates plin,registrirana cela godina so 4 zimski i plus 4 letno gumi.

Cenata ne e fiksna i samo za kes,bez zameni.

Цена:2.500 EUR


Објавен на: 10.02.2020
Se prodava kukja na Vodno

Se prodava kukja na vodno so preubava lokacija nad skoloto Koco Racin. 250m2 od koi 140m2 e kukjata. Cenata ne e fiksna,postoi prostor za dogovor.
071 23 23 20 NIKI

Цена:180.000 EUR


Објавен на: 01.12.2019
Se prodava detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce so dusek koj e seuste vo najlon.

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 16.10.2019
Se prodava masa so sest stolici

Se prodavaat masa so sest stolici od masivno drvo (kako novi). Dimenzii 140/80 (+40)cm

Цена:210 EUR


Објавен на: 29.05.2018
Se prodava kukja vo Gostivar

Se prodava kukja od 670m2 vo Gostivar, na Ul. Boge Veljanoski br.10, vo blizina na zeleznickata stanica.

Цена:По договор


Објавен на: 11.09.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка