Servis za hemisko cistenje

ЦЕНА: По договор

Servis za hemisko cistenje


Albos hem dooel Skopje vi gi nudi slednive uslugi:
-hemisko na vozila(avtomobili,avtobusi,kamioni,kombinja,...)
-Poliranje avtomobili
-poliranje farovi
-hemisko tretiranje na tapaciran mebel(garnituri,duseci,stolici,bebeski kolicki,...)
-Perenje tepisi(besplatno zemanje vrakanje)
-hemisko cistenje na variolajt zavesi(so vkluceno demontiranje,montiranje)
-drugi uslugi od oblasta na higienataГрад:
Skopje
Телефон:
072-260-764
Објавен на:
29.09.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
alboshem alboshem
Град:
Skopje
Телефон:
072-260-764
Објавен на:
29.09.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Stan vo Taftalidze 1

Agencija Impuls izdava kompletno namesten stan vo Taftalidze 1, sproti Leptokatija. So povrsina od 50m2, 2 sobi na 2 kat. Stanot e sloboden od 1 Noemvri i ne se izdava na studenti.

Kontakt Sara ...

Цена:250 EUR


Објавен на: 14.10.2014
Часови по Математика

Часови по МАТЕМАТИКА за СРЕДНО/ОСНОВНО обраование.

Цена:250 MKD


Објавен на: 11.10.2014
Garlic Caps with Extra Parsley (100 гел капсули)-производ од лук

Garlic Caps with Extra Parsley (100 гел капсули)-производ од лук
Малопрдажна цена:716 ден.-Клуб цена:551 ден.
Дозирање:2-4 гел капсули на ден или по препорака на лекар

Цена:551 MKD


Објавен на: 11.10.2014
BEBESKI KREVETCINJA I HRANILKI

Изработка и продажба на големо и мало на бебешки креветчиња и хранилки од нај квалитетни дрвени материјали за сигурност на вашите најмили.
Креветчињата се со стандардни димензии 60 х 120, но можат...

Цена:По договор


Објавен на: 19.04.2014
PERENJE NA TEPISI - ПЕРЕЊЕ ТЕПИСИ СКОПЈЕ

ВРШИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО ПЕРЕЊЕ НА ТЕПИСИ

ТЕПИСОН 40 Ден/М2
ТЕПИХ 50 Ден/М2

Цена:50 MKD


Објавен на: 30.04.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.