Sistemi za navodnuvanje kapka po kapka

ЦЕНА: По договор

Sistemi za navodnuvanje kapka po kapka


ARS FRUIT Dooel od Ohrid vi nudi proektiranje i prodazba na sistemi za navodnuvanje na ovosni i gradinarski kulturi kako i za parkovi.Podazba na crevo od site dimenzii od f-16 do f-75 6atm i 10atm , isto taka prodazba na site spojni elementi, kapalki, prskalki, spreeri, od FEROR PLASTICS CREECE, i podzemni prskaci od programata na Hanter USA.ARSFRUIT Dooelul, Stiv Naumov 446000 Ohrid Makedonija071 391 691071 345 033071 326 061mail@arsfruit.comwww.arsfruit.comwww.facebook.com/ArsfruitГрад:
Ohrid
Телефон:
071391691
Објавен на:
11.01.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
ARSFRUIT dooel
Град:
Ohrid
Телефон:
071391691
Објавен на:
11.01.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Садници

Се продаваат едногодишни садници со сертификат:
Јаболка на сите подлоги
Круши
Сливи

Цена:120 MKD


Објавен на: 25.02.2013
PAULOWNIA TREE

se prodava seme za brzorastecko drvo paulownija
100 semki-1000den.i instrukcii za sadenje

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 07.12.2012
Продавам моторна пумпа за наводнување ТОМОС

Продавам моторна пумпа за наводнување ТОМОС

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 27.11.2012
расад расадник садници расадници рибизла пауловнија малина капина капини малини гоџи бери цреша цреши киви аронија пауловниј орев ореви лешник лешници бадем бадеми круша круши слива сливи праска праски дрен

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници за повеке на страната на www.agroklasik.mk
расад расадник садници расадници рибизла пауловнија малина капина капини малин...

Цена:По договор


Објавен на: 06.07.2014
rasad rasadnik sadnici rasadnici jabolka jabolki visna visni cresa cresni lesnik aronija orev orevi kosten kosteni krusa krusi praska praski nektarina kajsija sliva slivi

Лиценциран овошен расадик АГРОКЛАСИК ви нуди секаков вид на овошни садници за повеке на страната на www.agroklasik.mk
rasad rasadnik sadnici rasadnici jabolka jabolki visna visni cresa cresni les...

Цена:По договор


Објавен на: 06.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.