Sok od kalinki, Slatko i Marmalad od smokvi

ЦЕНА: 150 мкд

Sok od kalinki, Slatko i Marmalad od smokvi


Сок од калинки ½ l. - шише - 100 ден.
(во смрзната состојба, чист концентрат од калинка без никакви додатоци)

Слатко од зрели смокви
(направени на стар традиционален начин)
1 тегла - 150 ден.

Мармалад од зрели смокви
1 тегла - 150 ден.

Количините се ограничени!!!
Контакт телефон – 072/702-975Име:
Телефон:
072702975
Објавен на:
09.04.2013

ЦЕНА: 150 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Gjoko Vuckov
Телефон:
072702975
Објавен на:
09.04.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

SolidWORKS, CAD Macedonia, CAD Makedonija

SOLIDWORKS, ЕФТИНИ КУРСЕВИ, РЕНДЕРИ,ЧАСОВИ, СПРЕМАЊЕ, УСЛУГИ, ПРОКЕТИ, ПРОГРАМИ. НАЈЕФТИНО. 070819058 И 077820344 www.topcadservices.com AutoCAD Macedonia!

Цена:По договор


Објавен на: 10.01.2015
TAXI PREVOZ

TAXI PREVOZ SO MERCEDES E KLASA ALEKSANDAR VELIKI 800 DEN,SOLUN 80 EVRA, SOFIJA 80 EVRA I DRUGI DESTINACII Professionalno, Sigurno, Tocno

Цена:80 EUR


Објавен на: 04.01.2015
TAXI PREVOZ

Taxi prevoz vo mk I nadvor od mk so Mercedes E klasa Aleksandar Veliki 800,SOLUN 80 Evra, Sofija 80 evra I DRUGI DESTINACII

Цена:80 EUR


Објавен на: 04.01.2015
TOYOTA RAV4 -07 EXTRA JEEP DZIP FULL/ZAMENA

БИДИ ГЛАВЕН ТИП
ВОЗИ TOYOTA ЏИП

TOYOTA-ta e vo EXTRA SOSTOJBA ,SOLIDNO SOCUVAN,i DOMAKINSKI VOZEN I CUVAN.

Цена:9.990 EUR


Објавен на: 05.11.2014
Subaru VIVIO JAPONSKO TICO A-TEST PLIN -97

Se PRODAVA SUBARU VIVIO ( JAPONSKO TIKO ) SO MOTOR UBEDLIVO NAJEKONOMICEN KOJ E SAMO 650cm3 A SO 4 CILINDRI I TROSI 6 LITRI PLIN ODNOSNO 220 denari NA 100km GRADSKA A NA OTVORENO 5litri/100km.
- R...

Цена:790 EUR


Објавен на: 13.10.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка