Stomatoloska oprema

ЦЕНА: По договор

Stomatoloska oprema


Prodavam sekakov vid na stomatoloska oprema
-Stomatoloski stolovi novi i polovni
-Kompresori ( Durr dental)
-Autoklavi
-Rentgen aparati
-Hellio lampi
-Saugeri
-Rentgen Orthopohos (Siemens Sirona)
Za poveke informacii posetete ja nasata veb strana www.renedental.comГрад:
Skopje
Телефон:
077 969248 070 220037
Објавен на:
16.08.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Nikola Kentrovski
Град:
Skopje
Телефон:
077 969248 070 220037
Објавен на:
02.08.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Stomatoloska oprema

Prodavam sekakov vid na stomatoloska oprema :
- Stomatoloski stolici
- Kompresori
- Saugeri(aspiratori)

Цена:По договор


Објавен на: 11.02.2016
TAXI PREVOZ SKOPJE SOFIJA SOLUN BEOGRAD PRISTINA TIRANA

Taxi prevoz niz site evropski gradovi najeftino i so super vozilo MERCEDES E CLASS

Цена:85 EUR


Објавен на: 17.04.2015
Stan vo Aerodrom kaj Stela 70m2

Се продава стан во Аеродром кај Стела, 70м2 на 11 кат во зграда од 11 ката, со 2 спални, комплетно реновиран, 1 тераса, делумно реновиран, со лифт, парно.
Цена - 49.900 евра
Станот се продава без...

Цена:49.900 EUR


Објавен на: 15.06.2015
Soba,Debar Maalo

Se izdava ednokrevetna soba vo debar maalo,slobodna od 1vi noemvri.Sobata e so poseben vlez i kupatilo,wi-fi,kabelska i tv.Cenata e 6000 denari so vkluceni smetki(struja,voda).kon.tel.077 955 986.

Цена:6.000 MKD


Објавен на: 11.10.2014
Stan od 80m2 vo kompleks Makedonija

Се продава трособен стан (во моментов преадаптиран во двособен) од 80м2 во Kомплекс Македонија, позади Веро во Тафталиџе.

2008 година градба од БС Инженеринг (зградата има домари).

Цена:102.000 EUR


Објавен на: 18.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка