Svadbeni dekoracii

ЦЕНА: По договор

Svadbeni dekoracii


Izrabotuvanje na svadbeni dekoracii, bomboni, kitenki, pakuvanje i dekoriranje na se sto ke posakateИме:
Град:
skopje
Телефон:
070345199
Објавен на:
04.04.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
irena
Град:
skopje
Телефон:
070345199
Објавен на:
28.01.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

БОМБОНИ, КИТЕНКИ, ПОКАНИ ЗА СВАДБА

IZRABOTKA na bomboni za svadba, kitenki, ukrasni salafeti, ukrasni sveki, podaroci, POKANI kako i ukrasuvanje na domovi i sekakvi veselbi

Цена:По договор


Објавен на: 06.07.2013
se za vasata svadba po neverojatno niski ceni

Kompletno organiziranje na sekakov vid svecenosti: svadbi, krstevki, rodendeni, maturski, veridbi...
Izrabotka na nevestinski bomboncinja, masni, navlaki za stolovi, salafeti, prstencinja za salaf...

Цена:1 MKD


Објавен на: 22.06.2013
Iznajmuvam vencanica

Iznajmuvam vencanica koja odgovara na velicini od 38-42. So nea odi valo i korpa.
Tel.078340656 (od ponedelnik do sabota posle 15.30h, nedela cel den.

Цена:150 EUR


Објавен на: 18.06.2013
Свадбени китенки и бонбони

Нудиме најширок избор на уникатни китенки и бонбони за свадба по поволни цели. Сите модели се наша изработка, и уникати. Изработуваме и по ваша идеа. Видете ги нашите китенки и свадбени бонбони на ...

Цена:20 MKD


Објавен на: 27.04.2013
Свадбени бонбони и покани

Изработка на свадбени бонбони, покани, китенки, обрачи за салфети, декорација на свеќи по најповолни цени. Нудиме можност за изработка на Ваш веќе избран модел.
Со секоја помала нарачка изнајмувам...

Цена:По договор


Објавен на: 21.06.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.