TAKSI PREVOZ SOFIJA SOLUN BEOGRAD TIRANA

ЦЕНА: 1 €

TAKSI PREVOZ SOFIJA SOLUN BEOGRAD TIRANA


Vrsime taksi prevoz niz cela Makedonija i cela evropa,precek na vasite gosti od site aerodromi na balkanot.soping turi,turisticki patuvanje.Za informacii javete se rabotime 24\7Град:
Skopje
Телефон:
078244527
Објавен на:
28.05.2015

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Pero Ilievski
Град:
Skopje
Телефон:
078244527
Објавен на:
28.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Превоз на патници до сите дестинации

Превоз на патници до сите дестинации по потреба на патниците.
Превозот се извршува со возило со капацитет од 7 седишта и простор за багаж
Аеродромски превоз
Трансфери

Цена:По договор


Објавен на: 26.01.2018
Prevoz na patnici

Vrsime prevoz do site destinacii
kombe 8+1
avtomobil 6+1
organizirame soping turi

Цена:20 MKD


Објавен на: 06.02.2017
TAKSI PREVOZ SOFIJA-SOLUN-TIRANA-BEOGRAD

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 EUR


Објавен на: 27.06.2015
Автобуски превоз

Вршиме превоз со високотуристички климатизирани автобуси во внатрешниот и надворешниот меѓународен сообраќај.За дополнителни информации и резервации Ви стоиме на располагање, Виста Тур...

Цена:50 EUR


Објавен на: 27.06.2015
taxi prevoz

vrsime prevoz so klimatizirano licencirano taxi vozilo vo izvonredna sostojba na slednive destinacii:aerodrom Alexandar Veliki 800d.skopje-kumanovo 1100d,skopje-veles 1200d,skopje-ohrid 3000d.,skop...

Цена:По договор


Објавен на: 13.03.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка