TAKSI PREVOZ SOFIJA-SOLUN-TIRANA-BEOGRAD

ЦЕНА: 1 €

TAKSI PREVOZ SOFIJA-SOLUN-TIRANA-BEOGRAD


VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.VRSIME PREVOZI I DO SITE TURISTICKI MESTA VO MAKEDONIJA,BUGARIJA,GRCIJA,CRNA GORA,ALBANIJA.OHRID,SRTUGA,DOJRAN,MAVROVO,BERVO I KADE STO KE POSAKATE.IZDAVAME FISKALNA SMETKA I SMETKO POTVRDA 100% LEGALNO TAKSI SO SITE SERTIFIKATI.RABOTIME NON STOP 24/7 JAVETE SE KE BIDETE ZADOVOLNI.
-skopje-sofija-75evra
-skopje-solun-75evra
-skopje-beograd-160 evra
-skopje-pristina-45-evra
-skopje-tirana-130-evra
-skopje-budva-150-evra
-skopje-slovenija-370evra
-skopje-praga-630evra
-skopje-budipesta-400evra
OVA SE DEL OD NASATA PONUDA ZA OSTANATITE DESTINACII JAVETE SE KE SE DOGOVORIMEГрад:
Skopje
Телефон:
078244527
Објавен на:
27.06.2015

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Pero Ilievski
Град:
Skopje
Телефон:
078244527
Објавен на:
27.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

TAXI TAKSI PREVOZ, THESSALONIKI, SOFIA, BELGRADE, TIRANA, PRISTINA, ТАХИ ТАКСИ ПРЕВОЗ, СОЛУН, СОФИЈА, БЕЛГРАД, ТИРАНА, ПРИШТИНА

ТАКСИ ПРЕВОЗ
MK:
Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА И странство ГРЦИЈА, БУГАРИЈА, СРБИЈА, АЛБАНИЈА, КОСОВО, ЦРНА ГОРА

Цена:1 EUR


Објавен на: 04.05.2018
Превоз на патници до сите дестинации

Превоз на патници до сите дестинации по потреба на патниците.
Превозот се извршува со возило со капацитет од 7 седишта и простор за багаж
Аеродромски превоз
Трансфери

Цена:По договор


Објавен на: 26.01.2018
Автобуски превоз

Вршиме превоз со високотуристички климатизирани автобуси во внатрешниот и надворешниот меѓународен сообраќај.За дополнителни информации и резервации Ви стоиме на располагање, Виста Тур...

Цена:50 EUR


Објавен на: 27.06.2015
TAXI TAKSI PREVOZ SOFIJA,SOLUN,BEOGRAD,TIRANA

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 EUR


Објавен на: 13.03.2016
VIP TAXI SERVICE (SOLUN, SOFIJA, BELGRAD, PRISTINA)

Превоз на патници надвор од градските средини на меѓуградско и меѓународно ниво на превоз.
Нудиме превоз на личности и на пократки релации по договор, како и организирани патувања на повеќе патниц...

Цена:По договор


Објавен на: 20.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка