TAXI TAKSI PREVOZ TRANSPORT ТАХИ ТАКСИ ПРЕВОЗ

ЦЕНА: 1 €

КЛИКНИ НА СЛИКАТА И ЗГОЛЕМИ

TAXI TAKSI PREVOZ TRANSPORT ТАХИ ТАКСИ ПРЕВОЗ


ТАКСИ ТРАНСПОРТ
MK:
Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА И странство ГРЦИЈА, БУГАРИЈА, СРБИЈА, АЛБАНИЈА, КОСОВО, ЦРНА ГОРА

ЦЕНОВНИК:

СКОПЈЕ - СОЛУН - 80е
СОЛУН - СКОПЈЕ - 80е

СКОПЈЕ - АТИНА - 300е
АТИНА - СКОПЈЕ - 300е

СКОПЈЕ - СОФИЈА - 85е
СОФИЈА - СКОПЈЕ - 85е

СКОПЈЕ - ТИРАНА - 120е
ТИРАНА - СКОПЈЕ - 120е

СКОПЈЕ - БЕЛГРАД - 190е
БЕЛГРАД - СКОПЈЕ - 190е

СКОПЈЕ - ПРИШТИНА - 50е
ПРИШТИНА - СКОПЈЕ - 50е

ВОЕДНО НУДИМЕ
Аеродромски Трансфер ВО ЦЕЛИОТ БАЛКАНСКИ РЕГИОН
Доколку се враќате во истиот ден од вашата дестинација
Враќањето се наплаќа половично
50% попуст

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И СОРАБОТКА
КОНТАКТ ++38971271591
Можете да контактирате со НАС и на
VIBER или WHAT'S APP

ENG:
Transport services in MACEDONIA, and abroad GREECE, BULGARIA, SERBIA, ALBANIA, KOSOVO, MONTE NEGRO,

PRICES LIST :

SKOPJE - THESSALONIKI - 80e
THESSALONIKI - SKOPJE - 80e

SKOPJE - ATHENS - 300e
ATHENS - SKOPJE - 300e

SKOPJE - SOFIA - 85e
SOFIA - SKOPJE - 85e

SKOPJE - TIRANA - 120e
TIRANA - SKOPJE - 120e

SKOPJE - BELGRADE - 190e
BELGRADE - SKOPJE - 190e

SKOPJE - PRISTINA - 50e
PRISTINA - SKOPJE - 50e

Airport Transfers in the BALKAN
IF YOU ARE RETURNING IN THE SAME DAY...
RETURNS IS 50% DISCOUNT

FOR MORE INFORMATION AND CORPORATE CONTACT
+38971271591
YOU CAN CONTACT US BY
VIBER or WHAT'S APP

#ТАКСИ #ТРАНСПОРТ #TAKSI #TRANSPORT #TAXI #TRANSPORTГрад:
Skopje
Телефон:
+38971271591
Објавен на:
04.05.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Transport Taxi Rent a Car
Град:
Skopje
Телефон:
+38971271591
Објавен на:
07.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

RESTORIA DISCREET STOP ZA BELATA KOSA

NOVO! NOVO! NOVO! RESTORIA DISCREET 250ML 1450 DEN EKSKLUZIVEN POPUST NA POPULARNIOT BREND ZA KOSA RESTORIA DISCREET.
ISTO TAKA JA IMAME I RESTORIA DISCREET OD 150 ML -1100 DENARI 2 PARCINJA 2 X15...

Цена:1.100 MKD


Објавен на: 16.02.2018
Kamagra gel tableti naj eftino

KAMAGRA PREPARATI ZA POTENCIJA ORIGINAL NAJ EFTINO
-700 denari kutija 7 shumliv tableti po 100mlg
-700 den kutija 7 kesicki po 100mlg so razni ovosni vkusi
-800Super kamagra 4 tableti po 100ml...

Цена:700 MKD


Објавен на: 12.02.2018
TAXI TAKSI PREVOZ, THESSALONIKI, SOFIA, BELGRADE, TIRANA, PRISTINA, ТАХИ ТАКСИ ПРЕВОЗ, СОЛУН, СОФИЈА, БЕЛГРАД, ТИРАНА, ПРИШТИНА

ТАКСИ ПРЕВОЗ
MK:
Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА И странство ГРЦИЈА, БУГАРИЈА, СРБИЈА, АЛБАНИЈА, КОСОВО, ЦРНА ГОРА

Цена:1 EUR


Објавен на: 04.05.2018
Банско - Продажба на четворособен апартман 03 Winslow Infinity & SPA

Агенција за недвижности Глобал продава четворособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Winslow Infinity & SPA, со затворен базен, спа центар и голема градина, в...

Цена:45.000 MKD


Објавен на: 29.01.2018
Превоз на патници до сите дестинации

Превоз на патници до сите дестинации по потреба на патниците.
Превозот се извршува со возило со капацитет од 7 седишта и простор за багаж
Аеродромски превоз
Трансфери

Цена:По договор


Објавен на: 26.01.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка