Turbo Servis - Reparacija Turbina - Turbini

ЦЕНА: 60 мкд

Turbo Servis - Reparacija Turbina - Turbini


Репарација на Турбини - Репарирање - Нови Турбини- Висококвалитетна репарација на турбини за сите типови возила- Процесот репарација подразбира замена на оштетените делови со нови, проверка на работа на турбината по извршената замена на деловите, балансирање, чистење на постоечките делови од гарежи. Накратко, враќање на турбината во состојба приближна на новопроизведена компонента.- Цената на репарацијата зависи од повеќе фактори, поточно најповеќе од оштетеноста на компонентите- Гаранција на извршената репарација и до 2 години- Соработка со сервисери кај кои е докажана стручноста за демонтажа и монтажа на турбини- Продажба на нови компоненти за репарација на турбиниAкциски попуст за модели наведени во пост од следниов линкhttp://www.carsystem.com.mk/turbini/reparacija-na-turbini-akcija/информации на 071 368 410 или 078 237 883



Град:
Skopje
Телефон:
071 368 410
Објавен на:
08.04.2019

ЦЕНА: 60 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aco Velickovic
Град:
Skopje
Телефон:
071 368 410
Објавен на:
08.04.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KAMAGRA,VIAGRA,CIALIS,LEVITRA, Original !!!

ПРОВЕРЕТЕ ЗОШТО СМЕ НАЈДОБРИ!!!
САМО КАЈ НАС!!!
Повеќе од 1000 задоволни клиенти!
Единствени Оригинални Производи за посилна и подолга ерекција:

Цена:По договор


Објавен на: 09.04.2019
Се продава плац-стара барака во населба Лисиче

Се продава плац-стара барака во населба Лисиче, плац 370 м2 бруто површина и површина за градење 123 м2 на убава локација на улица Црноризец Храбар,позади бензиската Макпетрол

Цена:75.000 EUR


Објавен на: 02.06.2019
Se prodava Renault Megane 1.5 dci

Se prodava Renault Megane 1.5 dci 2003ta, registrirano do 18.03.2020 god, mala potrosuvacka, dobro vozilo za vozac pocetnik. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Цена:2.300 EUR


Објавен на: 29.04.2019
ДЕТСКИ КРЕВЕТ со фиока 200 х 100

Детски кревет 200 х 100 + еден душек.
Фиока на тркалца за алишта/постелнина, со можност за поставување на уште еден душек и добивате два детски кревета.

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 08.04.2019
Prodavam Mitshibushi Pajero

Prodavam Mitshibushi Pajero 3.2DID 2002 Godina.
Pominati 230.000km
Novi GRABBER GUMI
Novi bandazi

Цена:11.500 EUR


Објавен на: 26.03.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка