VIP TAXI SERVICE (SOLUN, SOFIJA, BELGRAD, PRISTINA)

ЦЕНА: По договор

VIP TAXI SERVICE (SOLUN, SOFIJA, BELGRAD, PRISTINA)


Превоз на патници надвор од градските средини на меѓуградско и меѓународно ниво на превоз.
Нудиме превоз на личности и на пократки релации по договор, како и организирани патувања на повеќе патници.
Располоагаме единствено со луксузни возила Мерцедес Е-класа, опремени со современа опрема, коа нудат
високо ниво на удобност и сигурност при возењето, подготвени 24 часа во денот.
Располагаме со професионални возачи со долгогодишно искуство, активно познавање на Англискот јазик
подготвени да одговорат на вашите потреби 24 часа во денот.
Нашите возила се постојано во движење, во Македонија и надвор од неа, пријавете го вашето патување
ако се поклопи со нашата релација ќе добиете 50 посто попуст.
Плаќањето може да биде во кеш или на фактура.
За повеќе информации контактирајте не на 078-307-036Град:
Skopje
Телефон:
078-307-036
Објавен на:
20.06.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Marjan Jankuloski
Град:
Skopje
Телефон:
078-307-036
Објавен на:
07.02.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

TAXI TAKSI PREVOZ, THESSALONIKI, SOFIA, BELGRADE, TIRANA, PRISTINA, ТАХИ ТАКСИ ПРЕВОЗ, СОЛУН, СОФИЈА, БЕЛГРАД, ТИРАНА, ПРИШТИНА

ТАКСИ ПРЕВОЗ
MK:
Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА И странство ГРЦИЈА, БУГАРИЈА, СРБИЈА, АЛБАНИЈА, КОСОВО, ЦРНА ГОРА

Цена:1 EUR


Објавен на: 04.05.2018
Превоз на патници до сите дестинации

Превоз на патници до сите дестинации по потреба на патниците.
Превозот се извршува со возило со капацитет од 7 седишта и простор за багаж
Аеродромски превоз
Трансфери

Цена:По договор


Објавен на: 26.01.2018
TAXI TAXI PREVOZ CELA MAKEDONIJA I CEL BALKAN

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:75 EUR


Објавен на: 06.07.2015
TAXI TAKSI PREVOZ SOFIJA,SOLUN,BEOGRAD,TIRANA

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:1 EUR


Објавен на: 13.03.2016
TAKSI SKOPJE SOFIJA SOLUN BELGRAD PRISTINA OHRID

TAXI prevoz SOFIJA SOLUN BEOGRAD PRISTINA TIRANA ATINA
naj eftin prevoz vo celiot balkan

Цена:89 EUR


Објавен на: 20.02.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка