VULKANIZERSKI MASINI

ЦЕНА: 2000 €

VULKANIZERSKI MASINI


DEMONTERKA I BALANSERKA DOBRO SOCUVANIИме:
Град:
prilep
Телефон:
070768627
Објавен на:
08.02.2012

ЦЕНА: 2000 €

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
blagoja
Град:
prilep
Телефон:
070768627
Објавен на:
08.02.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

PRODAVAM POLOVNI EKSTRA GUMI

2 GUMI MICHELIN 195/65/15 ---1200DENARI
2 GUMI GOODYEAR 195/65/15 ---1000DENARI

Цена:500 MKD


Објавен на: 25.07.2014
DOMIK IZDAVA NAMESTEN STAN SPROTI RAMSTOR

Agencija Domik izdava 3- soben stan 84 m2 vo Centar sproti Ramstor komplet
namesten, Cena 300 Evra - sifra 23091
Poglednete ja celosnata ponuda na imoti za izdavanje i prodavanje na nasata web st...

Цена:300 EUR


Објавен на: 08.08.2014
prodavam demonterka i pegla

prodavam demonterka i pegla vo odlicna sostojba malku vreme koristeni za podetalni informacii se slusame

Цена:680 EUR


Објавен на: 11.04.2014
Zimski Gumi, INSA TURBO - Protect, Vrven kvalitet po najniski CENI !!!

Врвен Квалитет по Најниска ЦЕНА - InsaTURBO-Protect
Опремете го вашето возило за квалитетно, сигурно и пријатно зимско возење.
Заштедувате пари, а добивате врвен квалитет по највисоки стандарди.
...

Цена:39 EUR


Објавен на: 21.02.2014
нови зимски гуми

зимски гуми од фафрика на пирели во турција петлас
само за патнички возила и џипови. Топ цени:
13 од 2150 до 2400 денари
14 од 2350 до 3000 денари

Цена:2.150 MKD


Објавен на: 01.12.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.