Velosiped

ЦЕНА: 399 €

Velosiped


Se prodava velosiped marka Shockblaze so 29ki gumi, M ram, full shimano delovi, 1 godina star, nitu edna grepka na nego chuvan vo garazha mnogu malku koristen, spremen za sezona, za podetalni informacii javete se na tel 077665122Име:
Град:
Skopje
Телефон:
077665122
Објавен на:
05.04.2018

ЦЕНА: 399 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Andrej
Град:
Skopje
Телефон:
077665122
Објавен на:
05.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

sendvicara

se bara devojka za rabota vo sendvicara,za podetalni informacii na 070 253 277

Цена:По договор


Објавен на: 17.01.2018
prodavam

se prodava plac od 2750 m2 vo Industriska zona Gradsko Baldovci Strumica. Placot se naoga vednas do Fabrika za mebel Studio 2 i ima dozvola za gradenje na del od zemjisteto

Цена:14 EUR


Објавен на: 10.11.2017
bandazi

aluminski bandazi 16 borbet bez gumi 4kom.

Цена:17 EUR


Објавен на: 27.04.2016
drebong

prodavam drebong za obrabotka na drvo so 2 motora i dodaten del za izrabotka na racki za metla i drugi operacii

Цена:По договор


Објавен на: 04.06.2015
PRODAVAM POLOVNI GUMI RASPAR

2 KOM 205-55-16 LETNI, I MNOGU DRUGI RASPAR - SAMO PO EDNA : 145-80-13, 165-65-14, 185-55-14, 185-65-15, 205-55-16, 215-55-16, 255-40-19. DOBRI GUMI.

Цена:По договор


Објавен на: 21.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка