Vikendica

ЦЕНА: По договор

Vikendica


Vikendica 60 m2,ovostarnik 4000 m2,vo s.Kozjak Stip,se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo.cena povolna.ffГрад:
Skopje
Телефон:
Skopje
Објавен на:
11.05.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Штип
Квадратура:
 40002 m2

Контакт

Име:
Lence Gjoshevska
Град:
Skopje
Телефон:
Skopje
Објавен на:
11.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Нива во Штип после Леваците, на местото Калдрма!

Се продава нива во Штип, после Леваците, на местото Калдрма, со површина од 2400 м2. Цената е по договор!

Цена:4 EUR


Објавен на: 06.12.2018
Се продава нива во Штип после леваците во брдото!

Се продава нива во Штип после леваците во брдото!Цена по договор!

Цена:По договор


Објавен на: 26.11.2018
KUKA-VILA NA NAJ ATRAKTIVNA LOKACIJA VO STIP

SE PRODAVA KUKA-VILA STIP-,,SUITLAK,,POVRSINATA NA KUKATA PO IMOTEN LIST OD 360 m2,PLACOT E SO POVRSINA OD 1400m2.SMESTENA NA SAMATA IDNA BRANA NA REKA OTINJA.SMESTENA VO PARK SUMA OD 400 BROJA NA...

Цена:По договор


Објавен на: 28.03.2018
Се продава куќа

Се продава куќа на 3 спрата во близина на поранешна ветеринарна станица.Цена по договор.

Цена:По договор


Објавен на: 20.05.2017
sobi so kupatilo i so pogled na ezero 300 denari (5 €вра) po lice so terasa studio Ohrid apartmani Racha vila smestaj смештај соби апартмани студио куќа Охрид

Соби со купатило студио за 5 €вра по лице со поглед на езеро и тераса во Охрид над Билјанини извори, сместување смештај

Видео од студиото и апартманот , снимено од тераса:
https://www.yout...

Цена:300 MKD


Објавен на: 09.07.2019

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка