audi a4 1.9 tdi(110KS) 12.1998 god. so full oprema regisitrirana do januari 2013

ЦЕНА: 4300 €

audi a4 1.9 tdi(110KS) 12.1998 god. so full oprema regisitrirana do januari 2013


Se prodava audi a4 1.9 tdi(110KS) 12.1998 god. so full oprema regisitrirana do januari 2013
-klimatronik
-2x airbag
-elektrika na stakla
-elektrika na retrovizori
-centralno so dalecinsko
-alarm
-prva farba
-novi gumi
-napraven kompleten servis (filtri, creva, ulje, zategaci), mnogu mala potrosuvacka!!!
- KOLATA E MNOGU SOCUVANA, JA PRODAVAM PORADI ZAMINUVANJE VO STRANSTVOИме:
Град:
kumanovo
Телефон:
072 227 933
Објавен на:
02.04.2012

ЦЕНА: 4300 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Audi A4
Година на производство:
 1998
Град:
 Куманово
Поминати километри:
 173000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 110 кс
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Ел. стакла
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Bobi
Град:
kumanovo
Телефон:
072 227 933
Објавен на:
28.02.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Audi A4 3.0TDI 4X4

ке пратите порака со текст TAP TPTP на број 141951 одма ке ви звонам

Цена:2.500 EUR


Објавен на: 26.10.2014
mercedes 190d

prodavam mercedes 190d reg.cela godina solidni gumi motor sasija odlicni ima siber mn mala potrosna pali vozi mozi i zamena

Цена:1.500 EUR


Објавен на: 30.09.2014
MERCEDES ATP TOUR SPORT C200

Mercedesot e kupen vo mk.jas sum vtor gazda,UNIKAT vo prava smisla na zborot.prva registracija 2000 god.mnogu oprema ne seriska za c klas,perfekten motor,13l plin grad.registriran pred dve nedeli.s...

Цена:2.900 EUR


Објавен на: 10.11.2014
AUDI A4 1.9 TDI

audi ima full oprema.

Цена:2.300 EUR


Објавен на: 04.05.2014
AUDI A4 AVANT TDI 2.5 V6

IMA NAVIGATOR,TV,CD NOVI GUMI VO ODLICNA SOSTOJBA E

Цена:3.500 EUR


Објавен на: 26.08.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.