bebeska kolicka

ЦЕНА: 2000 мкд

bebeska kolicka


se prodava bebeska kolkicka mnogu dobro socuvana skoro kako nova i mnogu malku koristenaИме:
Град:
prilep
Телефон:
075789129
Објавен на:
11.07.2012

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
daniela
Град:
prilep
Телефон:
075789129
Објавен на:
11.07.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Krevetce, masicka, kolicka, vaga, lulaska, lizgalka, dubace...

Krevetce,dusek,postelnina,cebe 3000 den,
Drvena masicka so stolce 1500den,
Relaksator so torba 1000 den,
Postelnina 800 den,

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 06.05.2014
Prodavam bebeska kolicka so relaksator

Kolickata e malku koristena vo odlicna sostojba se prodava zaedno so relaksator

Цена:3.500 MKD


Објавен на: 17.05.2013
kolicka

skoro novi kolickata rackata se vrti na dve strani

Цена:2.500 MKD


Објавен на: 23.05.2013
detska kolicka

Се продава детска количка која е многу функционална и одржана.Количката може да се нивелира во сите можни позиции,погодна е за деца од 0-3 години.Може да се користи и како колевка.Цената е многу поволна

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 09.01.2013
Detska Kolicka, relaksator, sediste za kola, dubak...

Prodavam detska kolicka Maxi Cosi, na tri trkala, kako na tocak, so kocnica. Plus relaksator odozgora so drzaci. Kupena vo Germanija 400 evra. Mnogu malce koristena. Ja prodavam bidejki nemam mesto...

Цена:По договор


Објавен на: 27.10.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.