ekstra apartmani i sobi hit ceni na samiot kej vo OHRID

ЦЕНА: 6 €

ekstra apartmani i sobi hit ceni na samiot kej vo OHRID


Izdavam apartmani i sobi na samiot kej vo Ohrid sekoja soba ,apartman ili studio e opremeno so svoe wc so tus kabina ,kujna,klima,tv kablovska i internet cenite za juni se 6 evra po covek za nokevanje a za sekoi 3 dena imate eden den gratis za 5 dena imate 2 dena gratis eftino i udobno vo centarot na Ohrid nova gradbaГрад:
Ohrid
Телефон:
075525650
Објавен на:
08.06.2015

ЦЕНА: 6 €

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Име:
Dragan Stoajanoski
Град:
Ohrid
Телефон:
075525650
Објавен на:
08.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Охрид-издавам нови студија во центарот на градот,цена поволна !

Издавам нови двокреветни и трокреветни студија.Секое студио има посебно купатило,комплетно опремена кујна,тв,wi-fi интернет и тераса.Куќата располага и со сопствен паркинг.Сместувањето се наоѓа во ...

Цена:400 MKD


Објавен на: 28.08.2017
Apartman vo strog centar na Ohrid

Апартманoт се наоѓа во строг центар на градот до поштата, на првиот кат e, има лифт, сопствен подземен паркинг, сопствена бања, кујна, балкон, брачен кревет+фотеља (единечен кревет) , ТВ + кабел, и...

Цена:По договор


Објавен на: 01.09.2017
Apartmani Vesna

Izdavam apartmani i sobi do 6-7 min do centar i sobi za studenti so sopstveno kupatilo,kujna,terasa,parking i wifi...

Цена:350 MKD


Објавен на: 18.08.2015
Smestuvanje vo Ohrid

POCITUVANI GOSTI
VI NUDIME SMESTUVAJNE VO UBAVO UREDENI SOBI.SOBITE SE NAOGAAT NA SPRAT SO POSEBEN VLEZ,POSEBNO KUPATILO,KUJNA I TERASA.DOKOLKU IMATE VOZILA IMAME OBEZBEDEN PARKING.VO BLIZINA IMA ...

Цена:5 EUR


Објавен на: 16.07.2015
EKSKLUZIVNO I NAJNOVO VONSEZONSKA CENA NA SOBI I APARTMANI VO OHRID

Sobi opremeni so kabelska,internet,sopstveno kupatilo,TV i novi kreveti bracni i edinecni samo po 300 den od osoba od vecer,i Apartman-studio opremeni so sopstvena tus kabina,kujna,balkon.internet,...

Цена:350 MKD


Објавен на: 06.07.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка