fiskalna kasa

ЦЕНА: По договор

fiskalna kasa


povolno prodavam fiskalna kasaГрад:
tetovo
Телефон:
078447798
Објавен на:
08.03.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Тетово

Контакт

Име:
јулијана
Град:
tetovo
Телефон:
078447798
Објавен на:
08.03.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Apartman za 2 lica so plateni davacki

Se izdava opremen apartman od 27m2 vo sklop na City Boutique Hotel za podolg prestoj(od 3 meseci pa nagore) , maximum 2 osobi, so obezbedeno cistenje, zamena na postelnina, peskiri, vkluceno i loun...

Цена:300 EUR


Објавен на: 12.04.2018
KANISTER METALEN ZA GORIVO 20 LITRI

ALUMINIUMSKI KANISTER ZA GORIVO 20 LITRI, SO OSIGURUVAC NA ZATVORACOT. SAMO EDNAS-DVAPATI E STAVENO BENZIN. KAKO NOV.

Цена:800 MKD


Објавен на: 11.04.2018
baza emailova, baza mailova, email baza, mail kontakti, imejl liste, mejl baze, mejl liste

Potrebna Vam je mail baza (e-mail kontakti) ? Domaca? Strana? Veliki broj kontakata iz celog sveta. Poslovni, obicni. Mozete ih koristiti za razne promocije, obavestenja ( newsletter ) Povecajte po...

Цена:По договор


Објавен на: 11.03.2013
FISKALNA KASA

SE PRODAVA FISKALNA KASA SY-50 EXSTRA SOCUVANA.

Цена:150 EUR


Објавен на: 25.03.2012
OFFICE MEBEL- VELES

IZRABOTKA NA MEBEL PO MERKA

Цена:1.800 MKD


Објавен на: 30.01.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка