masi i stolici

ЦЕНА: По договор

masi i stolici


10 kom.masi i stolici prizvoditel metalex mnogu socuvani i malku koristeni.Име:
Град:
tetovo
Телефон:
xx
Објавен на:
27.02.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Тетово

Контакт

Име:
buran xx
Град:
tetovo
Телефон:
xx
Објавен на:
27.02.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KLUPI MASI CARDACI TENDA

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA KOVANI I ALUMINSKI OGRADI SPALNA SOBA MASI KLUPI STOLCINJA SANGOVI MEBEL SOBI OD KOVANO ZELEZO OGRADI I VRATI NASTRESNICI TENDI SO LEKSAN TENDA ZA NAD GROB ILI SPOMENIK H...

Цена:50 EUR


Објавен на: 06.02.2014
Trpezariski masi i stolici

1.Izrabotka na (trpezariska)masa
- Materjal (nogari 8x8): Bukovo masivno drvo
- Ploca medijapanska 23 mm 160x90 (+-10 cm)
- Boja po vas izbor

Цена:20.590 MKD


Објавен на: 20.02.2012
Маса и столчиња

Продавам метална Словенска маса и 4 столчиња,погодна за тераса,двор како и за кампување.

Цена:5.000 MKD


Објавен на: 07.08.2012
masi za kafic i terasa

prodavam masi 10 kompleta nameneti za kafic i terasi.proizvod se od metaleks i se mnogu socuvani koj ima potreba vredi da se vidat.cena po dogovor tel 071849051

Цена:По договор


Објавен на: 30.01.2012
Друштво за производство на столови и маси 1

Изработка на:

- Столици од масивно дрво - бука
- Табуретки

Цена:По договор


Објавен на: 06.07.2013

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.