otkupuvame

ЦЕНА: 15117 мкд

otkupuvame


otkupuvam hartija i gajpi plasticni tubi plasticniГрад:
skopje
Телефон:
071-395-936
Објавен на:
12.07.2013

ЦЕНА: 15117 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
кире simjanoski
Град:
skopje
Телефон:
071-395-936
Објавен на:
12.07.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Dusek za spalna

Prodavam dusek za spalna so dimenzii 180*200

Цена:2.750 MKD


Објавен на: 01.08.2014
Бараме столари со искуство

Фирма за мебел лоцирана во Кисела Вода има потреба од искусни столари. Вашите CV испракајте ги исклучиво на е-маил: info@lignaform.eu.mk

Цена:По договор


Објавен на: 01.08.2014
KAM CITY - KAVADARCI!!! EKSKLUZIVNO!!!!!

Конечно Кам City - Кавадарци е подготвен да ви понуди деловни простории.
На приземје се наоѓа нашиот маркет, во блиска иднина апотека и млечен ресторан..
Спремни сме да понудиме неколку варијанти...

Цена:1 EUR


Објавен на: 01.08.2014
DIFUZER - CELNA PLASTIKA ( DRZAC ZA HLADNJAK ) ZA VW PASSAT B7 3AA

DIFUZER - CELNA PLASTIKA ( DRZAC ZA HLADNJAK ) ZA VW PASSAT B7 3AA

Цена:По договор


Објавен на: 21.08.2014
KMS MALERIC INOKS OPREMA I ENOLOSKI SRETSVA ZA VINO

Golem izbor na inoks sadovi od 10-5000 litri pogodni za sekakov vid na upotreba(voda,vino,rakija,med),polnacki za vino,protocni pumpi,presi,filtri,kazani za rakija,hidrofori,inoks limovi so sekakva...

Цена:10 EUR


Објавен на: 10.08.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.