prodavam knigi

ЦЕНА: 100 мкд

prodavam knigi


Prodavam komplet knigi
L. N. Tolstoj 14 knigi
E. Hemingvej 6 knigi
E. Bronte 4 knigi
Mir-Jam 8 knigi
S. Popov 12 knigi
M. Krleza 4 knigi

po cena od 100 den za knigaГрад:
Skopje
Телефон:
070355442
Објавен на:
09.08.2015

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Marija Stojanoska
Град:
Skopje
Телефон:
070355442
Објавен на:
09.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

kupuvam i prodavan polovni knigi

kupuvam i prodavam polovni knigi romani beletristika enciklopedii i dr.

Цена:100 MKD


Објавен на: 11.07.2018
oprema za kokoski nesilki

Polovni kafezi za 720 kokoski nesilki,klasirka za jajca(1800 jajca/h),ventilatori za vo farma,skreperi motori.

Цена:По договор


Објавен на: 23.06.2015
prodaam laptop

FUJITSU - SIMENS AMD TURION X2 2.1 GH RAM 3GB HARD DISK 320 GB
15 'EKRAN LED - HD

Цена:120 EUR


Објавен на: 03.06.2015
laptop IBM Ting Pad 600

raboti,dava se kat za delovi
nema polnac
https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:1.300 MKD


Објавен на: 01.04.2015
prodavam odgovoreni prasanja za drzaven sluzbenik

prodavam odgovoreni prasanja za polaganje za drzaven sluzbenik tocni 99.9 posto . moze i po elektronski pat a moze i vo ispecatena forma za po mail 150 mkd a za ispecateni 700 mkd

Цена:150 MKD


Објавен на: 31.03.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка