prodavam roba i inventar za dukan so bizuterija

ЦЕНА: По договор

prodavam roba i inventar za dukan so bizuterija


prodavam roba na golemo za dukan so bizuterijaГрад:
prilep
Телефон:
075263166
Објавен на:
14.06.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
zlatko georgioski
Град:
prilep
Телефон:
075263166
Објавен на:
14.06.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

NOVO -SOBI I APARTMANI OD 250 DEN

Izdavam novi i kompletno opremeni sobi i apartmani so kujna ,wc, tv, wi-fi,park, parking....Cena po dogovor.Se naogame vo blizina na centar.SLOBODNO OD 10 JUNI PO NAJNISKI CENI.....

Цена:250 MKD


Објавен на: 29.06.2015
Бебешка облека

Произведувам и продавам (на големо) висококвалитетни бебешки пелени, бенкици, шведски пелени со лепенка или со врвки, пижами со весели дезени за деца од 1 до 9 години, детски боди, памучни покривки...

Цена:По договор


Објавен на: 25.04.2014
VILLA ''ROZE'' OHRID APARTMANI klimatizirani NA 30m OD EZERO na KEJ(setaliste){7-12eura/osoba}

VILLA ‘’ROZE’’ OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-12eura/osoba} se izdavaat novi klimatizirani apartmani preku cela godina idealni za 2,3,4 osobi. Apart...

Цена:7 EUR


Објавен на: 04.07.2015
VILLA ''ROZE'' OHRID APARTMANI klimatizirani locirani na samiot kej(setaliste){7-12eura/osoba}

VILLA ‘’ROZE’’ OHRID NA SAMIOT KEJ (setaliste) NA 30m OD EZERO {7-12eura/osoba} se izdavaat novi klimatizirani apartmani preku cela godina idealni za 2,3,4 osobi. Apart...

Цена:7 EUR


Објавен на: 30.06.2015
viluski za fiat multipla

prodavam i repariram viluski ramenja za fiat multipla -kompletno izreparirani na bufer gumite i jabucicata so odlicen kvalitet

Цена:1.200 MKD


Објавен на: 21.12.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.