prodazba na avtomobil

ЦЕНА: 6500 €

prodazba na avtomobil


pegeuot 607 godina 2002 HDI 2.2 VO ODLICNA SOSTOJBA tel.070668710Објавен на:
19.07.2012

ЦЕНА: 6500 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Peugeot 607
Година на производство:
 2002
Град:
 Битола
Поминати километри:
 220000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 135 кс
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Аларм
check Чиста документација

Контакт

Објавен на:
19.07.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Skoda Fabia 1.4 Elegance

Kolata e vo odlicna sostojba :Klima,3 air bag,elektricni stakla-retrovizori,greaci na sedista,podesuvanje na volan po visina, svetla za magla,frizider-fioka, CD Pioner so magacin za 6 diska,alumini...

Цена:3.500 EUR


Објавен на: 16.08.2012
AUDI A4 1.9tdi 81kw(110ks)ful+klimatronik 12.96god perfekten

Prodavam audi a4 1.9tdi 110ks crvena boja od 12.1996 god modelska 97,top model e so ful oprema:2xerbeg,abs,servo,dalinsko centralno,električni stakla i retrovizori,avtomatska klima koja raboti odli...

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 22.01.2013
Volvo s60 2003 god.

Volvo s60 D5 2.4 TDI 163ks, FULL oprema avtomatska dvozonska klima, centralno zaklucuvanje so alarm, kozni sedista, komandi na volan, 10 air bag, tempomat ....

Цена:6.500 EUR


Објавен на: 21.06.2012
Lancia Lybra 2,4 jtd

Prodavam Lancia Lybra 2,4 jtd karavan, 2000 godina so ful oprema, dvozonska klima,elektrika, telefon,navigacija vgradena,komandi na volan,cd sarzer i dr.Isto taka moze zamena!

Цена:2.400 EUR


Објавен на: 11.07.2014
se prodava E class 200 CDI 98 3300 evra

kolata e na skopski tabli...klima dvozonska...raboti bezprekorno .elektriki retrovizori ,stakla..standard za E class ...
ima servis napraveno komplet (masla,filtri ,menjac maslo+filter,procki pred...

Цена:3.500 EUR


Објавен на: 20.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.