sadnici od lavanda

ЦЕНА: По договор

sadnici od lavanda


se prodavaat sadnici od lavanda
za kvalitetot garantirameГрад:
skopje
Телефон:
070/351-685
Објавен на:
22.04.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
trajce crvenov
Град:
skopje
Телефон:
070/351-685
Објавен на:
22.04.2013
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ORGANSKO DJUBRIVO

PPRODAVAM ORGANSKO DJUBRIVO PROIZVEDENO SO POMOS NA KALIFORNISKI CRVI 100% KAKO I LEGLA NA KALIFORNISKI CRVI ZA OTPOCNUVANJE NA DOHODOVEN BIZNIS !

Цена:13 MKD


Објавен на: 23.07.2014
ovosni sadnici makedonija aronija mk

Licenciran ovosen rasadnik agroklasik vi nudi sekakov vid na ovosni sadnici aronija, godzi beri, godji beri, orev,orevi, oras, orasi, badem, bademi, migdali, lesnik, leski, lesnici,sliva, slivi, ...

Цена:130 MKD


Објавен на: 06.07.2014
KOZLE STAN SO GALERIJA

40M2 STANCE SO 21M2 GALERIJA ZGRADATA E KARABINA ZGRADATA KE BIDE GOTOOVA ZA 3 MESECISE NAOGA VO BLIZINA NA BENZISKATA MAKPETROL

Цена:1 EUR


Објавен на: 15.08.2014
KOZLE 1 KAT 45M2 VSELLIV VEDNAS

KOZLE BLISKU DO SEMAFORITE STAN OD 45M2 NA 1 KAT SO EDNA SPALNA VSELLIV VEDNAS -----48000

Цена:48.000 EUR


Објавен на: 15.08.2014
PEDAGOSKA 77M2 NA 7/7 POGLED KON VODNO -77000EVRA

PEDAGOSKA 77M2 POGLED KON VODNO SO 2 SPALNI MOZE DA SE NAPRAVI USTE EDNA SPALNA STANOT SE NAOGA BLISKU DO VERO TAFTALIGE ZA SAMO 77000 EVRA

Цена:77.000 EUR


Објавен на: 15.08.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.