se prodava gitara ibanez rg 350ex

ЦЕНА: 250 €

se prodava gitara ibanez rg 350ex


gitarata e vo super sostojba, napraveno e setup, elixir zici kako nova zaedno so nea odat stalak kaish i kabel fender i futrola.
Body Wood: Basswood
Scale Length: 25.5"
Neck Joint: Bolt-on
Neck Wood: Maple 3-piece Wizard II
Fretboard: Bound Rosewood
Neck Shape: U
Frets: 24 Jumbo
Nut Width: 1-11/16" (43mm)
Fretboard Radius: 400mm
Bridge: Edge III
Pickup Bridge: IBZ INF4
Pickup Middle: IBZ INFS3 Single
Pickup Neck: IBZ INF3
Tuners: Die-CastГрад:
skopje
Телефон:
072226363
Објавен на:
26.12.2017

ЦЕНА: 250 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
marko lukesevik
Град:
skopje
Телефон:
072226363
Објавен на:
26.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ASUS 24 Full HD LED monitor

Monitorot e osteten pri otvoranje(nov ne e koristen NO CELOSNO FUKCIONALEN). Ima grebnatina/linija od 5 sm vo sredinata napravena od skalpel pri otvoranje.Funkcionalnosta ne e namalena osven sto vi...

Цена:По договор


Објавен на: 26.12.2017
Се продава

Цена по договор

Цена:По договор


Објавен на: 26.10.2017
Eho Aparat Kolor Dopler 4D

Cena po dogovor. Kontakt: 071/801-112, 078/894-099
Godina na proizvodstvo: 2017
2 godini garancija na aparatot i 1 godina garancija na sondite.
Konveksna, Linearna, Mikro-Konveksna, Ginekolos...

Цена:9.900 EUR


Објавен на: 22.10.2017
KENWOOD S-C700 5.1 Premium Surround speaker system

Prodavam malku koristen, vo perfektna sostojba premium surround hi-fi Audio system Kenwood S-C700 so power amplifier model M-A300 i Tuner.Montiran e vo stan vo Kisela Voda i sekako moze da se vidi ...

Цена:1 EUR


Објавен на: 27.12.2016
Se prodava Samsung HD TV

Se prodava nov Samsung HD LED TV 24 inchen pod garancija so garanten list.

Цена:160 EUR


Објавен на: 25.09.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка