seme za cvekinja

ЦЕНА: По договор

seme za cvekinja


Baram seme za sadenje za gladioli , krin , hrizantema i kala - pogolema kolicinaИме:
Град:
struga
Телефон:
078696503
Објавен на:
25.03.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Струга

Контакт

Име:
dani m.
Град:
struga
Телефон:
078696503
Објавен на:
25.03.2012
По email преку следнава форма:


captchareload
Внеси ги бројките од сликата:

Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Prodavam cvekinja na golemo i malo

Prodavame cvekinja od najrazlicni vidovi kako na primer: Ljubicici,Aramanto multikolor,Campanula semplice, Vinka, Urospice, Grcka maloka,Lozliva maloka,Starska maloka,Top karanfil,Nevence. I red dr...

Цена:По договор


Објавен на: 13.04.2014
ПРОДАВАМ ЦВЕКИНЈА НА ГОЛЕМО И МАЛО

Продаваме цвекинја на големо и мало нај многу застапени се ороспичињата и црвената пламењача (пожарче)можете да не најдете на улица крушевска република број 3

Цена:По договор


Објавен на: 27.05.2013
PRODAVAM CVEKINJA NA GOLEMO I MALO

продавам цвекинја на големо и мало има од сите видови цвекиња.

Цена:По договор


Објавен на: 19.05.2013
Cvekinja Maloki Gerarium

se prodavaat maloki okolu 1700 vo saksii vo razlicni boi vo pocetok se na cvetanje nekoi veke cvetat a nekoi se spremni za cvetanje na parce po 60 denari saksija za site po 40 denari javete se seko...

Цена:1.600 EUR


Објавен на: 03.04.2013
RAZNOVIDNI CVEKINjA

prodavam cvekinja od site vidovi
za poveke infor. javete se na +38977573415
kontakt:LUKA

Цена:По договор


Објавен на: 11.01.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.